2733
2734
عنوان

سوسک کش

1030 بازدید | 18 پست

توروخدا ی سوسک کش قویی معرفی کنید 

خسته شدم از سوسک الان دو هفته ست خونم پر شده از سوسک از وقتی که این بغل دستیم خونشون سوسک گرفت پر شد تو خونه منم دو بار سم پاشی کردم بی فایده دیگه موندم چیکار کنم سم کامن استفاده کردم بی فایده بود خیلی هم بد بو بود مجبور شدم تا صبح تو همون بو هم بمونم 😭 اینجا غریبم جای رو ندارم برم توروخدا اگه کسی سوسک کش قوی و بدون بو میشناسه بگه هر چقدر پولش باشه مهم نیس 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم یه پماد ب اسم امها هست بگیر باید ب اندازه نخود زیر کابینتات بزاری منتها اصلااا نباید دستت ب موادش بخوره باید با خلال دندونی چیزی خالی کنی.ما زدیم غیییییب شدن خداروشکر..

قیمتشم10 هزاره

امضامو لایک میکنی عزیزم؟؟😍😍😜😍😜😍👇👇👇👇👇

پماد امها.ام ها.داروخونه وعطاریها دارن.نه بو داره نه خطرناک .فقط سوسکا که میخورنش منفجر میشن .پودر میشن سوسکا.من خودم کامن میزنم .فعلا تا اینجا جواب گرفتم از کامن .شما پماد رو بگیر ببین چه جوریه

2740
عزیزم یه پماد ب اسم امها هست بگیر باید ب اندازه نخود زیر کابینتات بزاری منتها اصلااا نباید دستت ب مو ...

خطر ناک واس بچه نیس ؟ یا بو نداره 

پولش مهم نیس فقط اینا نابود شن 

بو نداره یا سمی نباشه دخترم دست بزنه بی چاره شم 

بو نداره فقط دورتادور خونه یاهرجامیخای بزنی ماسک بزن ک نره توگلوت ک سرفه کنی؛اینکه دخترتون نره دست بزنه رونمیدونم چون خودمم بچه کوچیک دارم ندیدم بره دست بزنه ب زیر فرشاولی این پودر عالیه حتاحشرههای دیگه هم اگه باشه توخونه میکشه

خدابامن است....
خطر ناک واس بچه نیس ؟ یا بو نداره  پولش مهم نیس فقط اینا نابود شن

بو اصلا نداره اصلاااااااا 

واس بچه هم نباید بخوره ک😓😓 ضرر دیگه ای فکر نمیکنم

عزیزم یه پماد ب اسم امها هست بگیر باید ب اندازه نخود زیر کابینتات بزاری منتها اصلااا نباید دستت ب مو ...

جدی یعنی دیگه نمیخواد به بقیه جاهای خونه بزنی؟

اخه ماهم همسایه جدید اومده برامون از موقعی که اونا اومدن سوسک افتاده تو خونمون اگر با اینقدرش کلا از بین برن خوبه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
جدی یعنی دیگه نمیخواد به بقیه جاهای خونه بزنی؟ اخه ماهم همسایه جدید اومده برامون از موقعی که اونا ا ...

ما فقط اشپز خونه سوسک داشت فقط اشپز خونه و جای سینک و اینا زدیم.هرجا سوسک باشه همونجا بزنین حتی روی سنگ دسشویی بزنین شب تا صب بمونه