2737
2739
عنوان

کیا شوهراشون وقتی یه زن بالاتر از شما

| مشاهده متن کامل بحث + 2906 بازدید | 169 پست

خب به خودت برس، برو باشگاه، برو کلاس زبان، رانندگیتو خوب کن، با پولای شوهرت خودتو بکش بالا قشنگ بعد بزن تو سرش که تو هیچی نیستی برام، فقط رو مدرک زبانت کار کن بفیه چیزا رو ول کن، اگه آیلتس با نمره خوب بگیری میتونی مربی زبان بشی، بعدم خودت آموزشگاه بزنی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

اسی عزیزم. خودت باید اعتماد بنفس داشته باشی. 

به خودت برسی. یه جوری غیرمستقیم از خودت تعریف کنی. 

مثلا بگو رفته بودم بیرون یه خانمه ازم خواستگاری کرد گفته اصلا نمیخوره متاهل باشی حیف شد😅😅

اینطور چیزا

بالا و پایین داریم مگه

هزار هزار تا مرد هم هستن ک از شوهر شما بالاترن. دلیل نمیشه که. 

همون زنه اگه شوهرت بنظرش خوب بود خب زنش میشد، بهش بگو خب میرفتی همونا رو میگرفتی، این منم ک میتونم تورو تحملت کنم 

این طلب در تو گروگان خداست 🌼 زان که هر طالب به مطلوبی سزاست
خب به خودت برس، برو باشگاه، برو کلاس زبان، رانندگیتو خوب کن، با پولای شوهرت خودتو بکش بالا قشنگ بعد ...

ووو کو تا آون موقع سه سال طول میکشه من تا یه کاری رو شروع کنم کلی سرم غر میزنه ب اونجا نمیرسه اصلا 

اسی عزیزم. خودت باید اعتماد بنفس داشته باشی.  به خودت برسی. یه جوری غیرمستقیم از خودت تعریف کن ...

اره واقعا بخدا میرم مدرسه دخترم زنا گیر میدن خواهرشی میگم بابا مامانشم،،، ولی خودم میگم خیلی پیر شذم بخدا زیر چشام سیاه سده از بس گریه کردم مقایسه خیلی رو آدم تاثیر میزاره 

2706