2737
2734
عنوان

دخترم سه سالشه هروقت میبرمش...

882 بازدید | 51 پست

دخترم سه سالشه هروقت میبرمش حموم هی واسه خودش میخونه کمرو ببین جون بابا هلورو ببین جون بابا😂😂😂😂😍😍😍😍

⛔ 🚫 ⛔جون مادرت لایک نکن منو🙏صپاص

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اصلا خنده دار نبود 

هلو چیه؟ این دهه نودیا عروسای آینده ما هستن ها 😐😐😐

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
یکی از زن های فامیل ما سینه های دختر سه سالشو مدام دست میزنه قربون صدقه میره😐😐😐 بچه هم مدام برای ...

اوووو چ بد،دخترمن خودش میخونه من یادش ندادم ک خودش از رو این اهنگ کوفتی یاد گرفته مثلا بش میگم پاشو کمرتو بشورم یاد این میفته

⛔ 🚫 ⛔جون مادرت لایک نکن منو🙏صپاص
یکی از زن های فامیل ما سینه های دختر سه سالشو مدام دست میزنه قربون صدقه میره😐😐😐 بچه هم مدام برای ...

مامات بزرگ بچه جاریم همین کارو باهاش می‌کنه اونم تو جمع جلو برادر شوهرام اینکارو کرد آبروم رفت بچه یاد میگیره نمیفهمه بده که

🤍
2706