2737
2734
عنوان

نه به سونو غربالگری رستاک

3331 بازدید | 45 پست

۱-هزینه خیلی زیاد ۵۰۰ واسه غزبالگری اول و ۷۰۰ واسه دوم 

۲-انجام سونو توسط خانم های غیر متخصص به مدت ۴۵ دقیقه فقط وفقط واسه القا که سونوe زیاد انجام می‌دهند وبقیه مراکز کمتر سونو میکنند 

۳- سونو واقعی. در اصل چند ثانیه ویا چند دقیقه ای هستش که اقای دکتر موسسه انجام میده 

۴- چرا فقط اقای دکتر ،  برگه جواب را مهر وامضا می‌کند 

وخانم ها مهر وامضا ندارند ( نتیجه اینکه متخصص نیستن !!)

۵- چرا همراه حق ندارد از نزدیک سونو را ببیند و حق ندارد کسی از سونو این خانم ها فیلم وعکس بگیرند 

۶- چرا از سونو ۴۵ دقیقه ،سی دی نمی هند که خانم حامله ،کل سونو را به متخصصی دیگر ارایه کند تا بازبینی گردد در این مدت طولانی چه چیزی را دقیقا ارزیابی میکنند ( مدت طولانی سونو جنین چند سانتی،بعلت گرما زیاد ، زیان میبند ) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ن والا دکنر من مهر و امضا کرد و همش ۱۰ دقیقه بیشتر نشد 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2738

تازه فیلمم گرفتیم تو سونو آنومالی

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
من ک هیچ کدومو نرفتم😕

تهران 

در پایتخت کشور ،جالبه افراد تحصیلات بالا دارند وتمکن مالی خوب 

ولی کمتر کسی با این روش اعتراض میکنه ! که کلی هم به این سونو ، خصوصا واسه مبالغش به دیگران فخر میده!!

تهران  در پایتخت کشور ،جالبه افراد تحصیلات بالا دارند وتمکن مالی خوب  ولی کمتر کسی با ای ...

متاسفم.این سونوهارو گذاشتن جای خدا.

من توی همین نی نی سایت هر موقع گفتم سونو نمیرم.

گفتن واااااای نمیترسی بچت ناقص باشه.

یا چقدر عقلت کمه ک همچین ریسکی کردی.

💚باخدا می رقصانم تمام دنیا را به ساز آرزوهایم...😉
کجاست؟؟؟

تهران .خ وزرا

دوستم بهم گفت نرو ! چراکه جواب آنها را من می‌توانم پیش بینی کنم !! تعجب کردم ! گفتم چطور ؟ 

گفت  ابتدا بعنوان مشاوره ،تمام اطلاعات مالی ( خونه کجا دارید ،شغل همسر ‌خودم و تحصیلات ،نوع بیمه تکمیلی ،و رابطه ‌تعامل با شوهر ) را بدست میارند !! 

وریسک وخطر حاملگی ( سن شوهر ‌حامله بالای ۳۵ سال.سابقه سقط و ازدواج فامیلی .سابقه کودک ناقص در فامیل شوهر ‌حامله ) با فرم مشاوره کسب میکنند 

و اگر وضع مالی خوب باشه و دوتا ریسک داشته باشی ، جوابشان مشکوک و شما را واسه سلفری به ازمایشگاه میفرستند !! 

که سن من که ۳۶ وهمسرم ۴۰ سال بود ، سابقه سقط داشتم ، دقیقا همین شد !! 

لطفا خانم های حامله ای که به همین شکل ، سونوی ۴۵ دقیقه شدند ‌جوابشان همین بوده بیان نظر بدهند 

دقیقا واسه همینه که خانم های غیر متخصص با روپوش سفید الکی مدت سونو  ۴۵ دقیقه انجام می‌دهند ( در اصل چند ثانیه دکتر وقت میذاره ) که به شما القا کنند جای خوبی نرفتی که ده دقیقه سونو شدی !!!!!!!

تازه فیلمم گرفتیم تو سونو آنومالی

حتما فقط با دکتر که پروانه تخصص داره اجازه سونوی جنین بدهید 

واز دادن اطلاعات خودداری کنید واز دکتر بخواهید که اطلاعات سلامت جنین را به شما بدهند 

واسه من پارسال شد ۳۰۰ خرده ای هر دوش تازه همراه هم میومد 

الان هم بیشتر مراکز مبلغ ۲۰۰ تا ۲۵۰ دریافت میکنند 

فقط دکتر متخصص سونو میکنه 

مدت هم ده دقیقه تا ۱۵ دقیقه 

اکثرا سی دی می‌دهند که میشه سونو را با متخصص دیگری .بازبینی کنید 

حتی اگه لازم باشه به پزشک قانونی ارایه بدهی تا آنها هم ببینند خصوصا در مواردی که جنین ناقص اعلام شده 

2706