2733
2739
عنوان

چطور توی خونه درامد داشته باشمم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1986 بازدید | 114 پست
منم اعتقاد ندارم ولی علاقه دارم نمیدونم دوست دارم بشنوم ببینم چی میگن ولی جالبه گاهی درست حدس میزنن ...

بله جریان لاک توی تاپیک خانم دیگه ای بود ک کلا قفل کرد تاپیک و جریان حس شیش ۱ساعت قبلش بود تقریبا توی تاپیک شخص دیگه ای 

حالا شاید فک کرده خانمم گفته آرایشگاه 

البته گفت حسی نمی بینم درشما😂

جز آرایشگاه 

ممکن بود حدس زده باشه مثلا جی اف بنده قراره بره  آرایشگاه یه چیزی گفت ک بخوام توضیح بدم بعد از توضیحاتم جواب بده 

بعد من گفتم آرایشگاه پولش دست مادر 

بهم گفت ک شعبه ی دو میزنی از برکت مادر حالا شانس اورد ک قرار شعبه ۲ بزنیم 

اگه شعبه ۲ در کار نبود میگفت در ایندست از برکت مادر 

منم امضاء مادر دارم تمام سرمایمم دست مادر دارم گفت حساس دلش قاطی میکنه یه حرفی زد که البته شانسش گرفت 

ما ک مرد هستیم و زیاد اعتقادی نداریم 

اینجور آدما باهوشن بیشتر  

آقا هستم🕵️‍♂️
ازامضات معلومه آقایی

بله 

آبجی های  بنده ام یکی  ای دی تلگرام و یکی اینستاش مادر هست 

برعکس خانم ها باید بذارن مادر 

😐😐😐😐شما حدست درست اما دلیلش اشتباه 

آقا هستم🕵️‍♂️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله جریان لاک توی تاپیک خانم دیگه ای بود ک کلا قفل کرد تاپیک و جریان حس شیش ۱ساعت قبلش بود تقریبا تو ...

نمیدونم..اره از امضاتونم هست...وقتی پولتون دست مادر باشه پس دادین نگهداره شعبه 2 بزنین☺

اره اون تایپکو الان پیدا کردم همون اولش شما گفتی بگو نفر اولم هستین فک کنمگفته هیچی نمیبینم جز ارایش ...

😂😂😂😂بله بعدش همچین خودم لو دادم خوابم میومد مثل مرده ها توضیح دادم همه رو

آقا هستم🕵️‍♂️
2731
خودم تدریس خصوصی نکردم ولی میدونم پولش خیلی بهتر از کارهاییه که بخوای براش مشتری پیدا کنی. اونایی که ...

چجوری باید شروع کنه آدم من استعدادم خیلی خوبه تو این مورد

ولی نمیدونم چجوری و از کجا شروع کنم

2738
چی و میخوای یاد بگیری بیمه رو ؟  بیمه عمر که عزیزم اطلاعاتشو بزن تو نت برات یک عالمه اطلاعات م ...

عزیزم من یکی از دوستای همسرم تو بیمه دانا کار میکنه. 

میتونم از ایشون کمک بگیرم؟

دقیقا چی باید ازشون بخوام چی بگم بهشون. 

و اینکه من بچه کوچیک دارم تو خونه ولی تایم بیکاریم زیاده صب تا ظهر بچم خوابه کامل. 

عصرم با باباش هست. 

یکم منو راهنمایی میکنید لطفا خیلی نیاز دارم ممنونم

شما که تو وب هستین دائم برین سراغ تولید محتوا سایت من کارم اینه تا الانم دارم کار میکنم ما بیداری ...

میشه بگی تواین سایت چجوری پول درمیاری اینکه سایت کنکوره 

معلم سال ۱۴۰۴ برام دعا کنید ممنونم 
من بهترین کسایی که میتونم جذب شبکه ام بکنم همینایی هستن که بیمه عمر گرفتن خود مشتری های بیمه عمر چو ...

ممنونم خانمی از توضیحاتتون

فقط میشه راجع به اینکه شما دقیقا چ کارایی انجام میدین توضیح بدین واینکه آیا رفت وآمد زیاد داره  یا نه؟

چون من مادر سه تا بچه کوچیکم آیا میتونم موفق باشم ؟

چون من نمیتونم زیاد ویا بهتره بگم اصلا نمیتونم بیرون برم

عضو بامداد خمار وزن اولیه ۷۴ وزن هدف ۵۹  تاریخ شروع ۲۵ مردادماه
چجوری باید شروع کنه آدم من استعدادم خیلی خوبه تو این مورد ولی نمیدونم چجوری و از کجا شروع کنم

باید دور و بر مدارس آگهی تدریس بچسبونی و از درسایی که میخوای تدریس کنی یه جزوه کوچیک خلاصه و نمونه سوال سالهای اخیر رو تهیه کنی.

عزیزم من یکی از دوستای همسرم تو بیمه دانا کار میکنه.  میتونم از ایشون کمک بگیرم؟ دقیقا چی بای ...

اینکار یعنی شبکه فروش نیاز به همکاری دو طرف داره 

حداقل یکی باید اموزششو دیده باشه 

بازم برین ازشون بپرسین 

احتمالا فقط قبول کنن بازار یابشون بشین ولی بهشون بگین میخواین نمایندگی بگیرین مثه ایشون 

شاید معرفیتون کردن 

ورگرنه میشین بازار یابش که دراون صورت هم میتونین شبکه فروش بسازین منتها باید اموزششو ببینین همینطوری نمیشه 

این اموزشی که من رفتم مربوط به بیمه اسیا بوده و خود بیمه جدیدا فراخوان عمومی هم نه اختصاصی به نماینده هاش زده برای بیمه عمر بعد بعضیا خودشون با هزینه خودشون رفتن شبکه سازی یاد گرفتن و ...

شما فقط میتونی بازاریاب این نماینده ای که میگه بشین یا اینکه شمارو معرفی کنه خودتون نمایندگی بزنین

ممنونم خانمی از توضیحاتتون فقط میشه راجع به اینکه شما دقیقا چ کارایی انجام میدین توضیح بدین واینکه ...

من چون خودم اموزششو باید ببینم خودم باید شبکه بسازم اول اموزش دیدم درمورد خود بیمه عمر 

بعد شبکه و‌ساختم و اونا رو اموزش دادم خب طبیعتا کار من زیاده ولی کسی که سطح اول شبکه منه همینطوری رایگان اموزش میبینه لازم هم نیست بیاد شرکت چون هرجایی تو مهمونی ها تو مجالس و رفت امداش حتی هنگام خرید و‌... میتونه کار کنه 

فرقی نداره کجا باشه به دایره ارتباطاتش برمیگرده هرسوالی هم داشته باشه خودم جواب میدم حتی اولاش پرزنتاشو خودم براش انچام میدم اون پورسانتشو میگیره

ولی باید همچین کسی و بتونی پیدا کنی یا خودت کد نمایندگی بگیری اینکارو بکنی 

اولش که واقعا باید کار کنی اما بعد یکی دوسال دیگه اعضای شبکه اتون خودشون خودکار براتون کار میکنه

اگرم بتونی کسی و‌پیدا کنی نمایندگی داشته باشه و تو مار شبکه باشه خب طبیعتا سریعتر به درامد میرسین

2706