2410
2553
عنوان

چطور توی خونه درامد داشته باشمم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1986 بازدید | 114 پست
منظورت نمایندگی بیمه ست؟ خوب ما بینه عمر شدیم خونوادگی بیمه پاسارگاد  تا همین حد اطلاعات دارم ...

من بهترین کسایی که میتونم جذب شبکه ام بکنم همینایی هستن که بیمه عمر گرفتن خود مشتری های بیمه عمر

چون خودشون به این ایمان رسیدن بیمه عمر خوبه پس میتونن افرادی هم جذب کنن هرکسی میاد پیش من بیمه عمر میکیره غیر از بیمه ای که داره سرمایه ای که داره چون کارم میکنه چند برابر پولی که داده تازه براش پس اندازم شده درامد بدست میاره چون وارد شبکه فروش میشه

خودش اعتقاد پیدا کرده میره دو نفر دیگه هم میاره پورسانتشو میگیره دوتا عضو شبکه اش میشن پورسانت اونا هم میگیره

خوبی شبکه فروش اینه یک درصد درامدش از تلاش خودشه و ۹۹ درصد دیگه از تلاش جمعی شبکه اش داره بدست میاره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
پیروزی نزدیکه،  چطور میتونم از نرخ اموزش های خواهرتون مطلع بشم؟

نرخ کلاس اموزشی؟

بعدا بهش میگم بفرسته اینستاشو واسم پیجش عمومی هست همینجا واستون میذارمش 

آقا هستم🕵️‍♂️
کدوم تایپک بود خانمه حس 6 داشت؟اسم تایپک یا اون کاربرو میگین؟

اسمشو ک نمیدونم من واسه خنده رفتم 

فک کنم نی نی یار گفتن تاپیک فال و اینا بلاک میشن

اما تاپیکش )(حس ششم )بود

اسمش مادر فندق یا مامان فندق بود فک کنم

نرید بلاکش کنید بیچاره و خودش گفت من میترسم 

من ازش پرسیدم حالا بگو من چ شخصیتی دارم 😅

بعد یه آرایشگاه گفت 

و شعبه ی دو ارایشگاه

آقا هستم🕵️‍♂️
اسمشو ک نمیدونم من واسه خنده رفتم  فک کنم نی نی یار گفتن تاپیک فال و اینا بلاک میشن اما تاپیک ...

نه بلاک نمیکنم میخواستم درمورد منم بگه...مگه نمیگید درمورد لاک حرف زدین خب شاید بخاطر اون گفته ارایشگاه میبینم چون اقا هم هستین مسلما استفاده نمیکنید پس ب ارایشگاه ختم میشه ...نمیدونم ولی میخواستم درمورد من ببینم چی میگه

2714
نه بلاک نمیکنم میخواستم درمورد منم بگه...مگه نمیگید درمورد لاک حرف زدین خب شاید بخاطر اون گفته ارایش ...

لاک بعدش بود 

من قبل یه ساعت قبل اون رفته بودم 

البته شخصا اعتقادی ندارم 

رفته بودم بخندم 

آقا هستم🕵️‍♂️
عزیزم چه نظرات خوبی دادی ممنونم اتفاقا به کیک پزی و اینا علاقه دارم ولی میترسم خراب کنم اشپزیم بد ...

باید یکی دو تا بپزی خب . خیلی زود اکی نمیشه . اما وقت برداشت فوق العاده است .

لاک بعدش بود  من قبل یه ساعت قبل اون رفته بودم  البته شخصا اعتقادی ندارم  رفته بود ...

منم اعتقاد ندارم ولی علاقه دارم نمیدونم دوست دارم بشنوم ببینم چی میگن ولی جالبه گاهی درست حدس میزنن همینطور که درمورد شما زده شده

لاک بعدش بود  من قبل یه ساعت قبل اون رفته بودم  البته شخصا اعتقادی ندارم  رفته بود ...

اره اون تایپکو الان پیدا کردم همون اولش شما گفتی بگو نفر اولم هستین فک کنمگفته هیچی نمیبینم جز ارایشگاه

2706