2733
2734
ربطی ب مدرک دانشگاهی(آزاد دولتی پیام نور)نداره بازار کارش؟

نه عزیزم هیچ ربطی نداره،بدون نگرانی میشه تو هر دانشگاهی مدرک حقوق گرفت،تنها چیزی که مهمه میزان دانش و مهارتت هست،یه خانمیو میشناختم سال قبل رتبه زیر ۵ آورد تو آزمون وکالت که مدرکشم از دانشگاه پیام نور گرفته بود

خب شاید بدنت یه ویتامینی رو کم داره دکتر بری بهتر به نتیجه میرسی عزیزم  

دکتر رفتم آزمایشم دادم کمبود ویتامین دی دارم همیشه خدا،یه بار نشد من ازمایش بدم کمبود ویتامین دی نداشته باشم،شمال اکثر وقتا بارونه رنگ آفتابو نمیبینیم هرگز😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم هیچ ربطی نداره،بدون نگرانی میشه تو هر دانشگاهی مدرک حقوق گرفت،تنها چیزی که مهمه میزان دانش ...

مچکرم واقعا از راهنماییت خاهر جون

انشالله شمام موفق باشین

من ترم یکی ام فعلا 

سالها قبل فک میکردم تنهایی عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد. ♤ کاربر عزیز اگ مخالف نظرمی ریپ نزن این نظر شخصیه منه هر کسی یه ایده متفاوت دارع♤#کاربر_قدیمی
دکتر رفتم آزمایشم دادم کمبود ویتامین دی دارم همیشه خدا،یه بار نصد من ازمایش بدم کمبود ویتامین دی ندا ...

آره ویتامین دی خیلی تاثیر داره 

گرچه تکیه گاه منی، اما خود، در تنهایی، ساقه ی باریک یک گل مینایی.
2731
مچکرم واقعا از راهنماییت خاهر جون انشالله شمام موفق باشین من ترم یکی ام فعلا 

ممنون،توام موفق باشی عزیزم از الان خودتو آماده کن برایه آزمونائی که میخوای شرکت کنی بعد اتمام درست کم کم از پایه  قوی میشی،اگه این کارو بکنی حتما موفق میشی

ممنون،توام موفق باشی عزیزم از الان خودتو آماده کن برایه آزمونائی که میخوای شرکت کنی بعد اتمام درست ک ...

چش ممنون گلم❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

سالها قبل فک میکردم تنهایی عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد. ♤ کاربر عزیز اگ مخالف نظرمی ریپ نزن این نظر شخصیه منه هر کسی یه ایده متفاوت دارع♤#کاربر_قدیمی