2733
2739
عنوان

حس ششم

| مشاهده متن کامل بحث + 957 بازدید | 115 پست
نه😕

سفر خارج اومد تو ذهنم

لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پس اگر اینجوره خواهش میکنم مال منم بگو الان نزدیک ساعت۵صبحه من توی بالکن دارم گریه میکنم وخدا رو صدا میزنم....شوهرم خیلی عذابم میده وسرم کلاه میزاره

واسه سلامتی وخوب شدن بابام صلوات بفرستید لطفا...ممنونم
2731

استارتر تو رو خدا دلم خیلی شکسته حالم داغونه  بهم بگو این چه زندگیه شوهرم چرا اینجوره خوب میشه؟

واینکه خدا دلمو شاد میکنه وبهم بچه میده؟۷ساله منتظرم

استارتر تو رو خدا دلم خیلی شکسته حالم داغونه  بهم بگو این چه زندگیه شوهرم چرا اینجوره خوب میشه؟ ...

خدا بزرگه گلم انشالله همه چیز درست میشه واسه بارداریتم بیا تایپیک آخرم😍

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
2738
خدا بزرگه گلم انشالله همه چیز درست میشه واسه بارداریتم بیا تایپیک آخرم😍

دیگه هیچ امیدی ندارم....اینقدر توی این زندگی احمق حسابم کرد.....خیر ندیده یکبار حرفی نزده که بهش عمل کنه همش دروغ

چشم میام

دیگه هیچ امیدی ندارم....اینقدر توی این زندگی احمق حسابم کرد.....خیر ندیده یکبار حرفی نزده که بهش عمل ...

چشمت بی بلا عزیردلم میفهممت ولی خدا قدرت مطلقه توام که ازش خواستی پس انشالله جوابتو میده همین که انقدر پاکی که فقط در خونه ی خدارو میزنی مطمئن باش بی مواب نمیمونی

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
برامنم بگو خواهش میکنم

نمیدونم شوهرت سرکار یا نه اما کاراومد تو ذهنم

لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟
الان منظورته ؟؟؟

اره کاراومد تو ذهنم

2706