2733
2734
عنوان

رفتار های این پسره بردتم تو فکر😅

| مشاهده متن کامل بحث + 351 بازدید | 31 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانم ایشون نظر داره  نظرش هم تا الان مساعد  میخواد حرف بزنه اما فعلا مردد هست  ک م ...

ممنون اخه ما سلامم نمیکنیم بهما😅 ولی خب تو یه جلسه عمومی همه حرف میزنیم ولی دوتایی نه

2728
اخه پسره خیلی خفنه دخترا عاشقشن قد بلند وخوشتیپ وخوش قیافه واینا بعد خیلی ادم باورش نمیشه😅😅از من خ ...

عکس بده ببینیم خودت چه شکلی

برگ پاییزی زرد و خسته ام تنهای تنها در حال سقوط🍂                         

[QUOTE=108990848]ممنون اخه ما سلامم نمیکنیم بهما😅 ولی خب تو یه جلسه عمومی همه حرف میزنیم ولی دوتایی نه[/QUOTEما هم سلام نمیکنیم طبیعیه ..فقط لبخند میزنه و سر کلاسا از سنگینی نگاهش نمیتونم سر کلاس راحت باشم 😂

ممنون اخه ما سلامم نمیکنیم بهما😅 ولی خب تو یه جلسه عمومی همه حرف میزنیم ولی دوتایی نه

بله بله 

واسه خود ماهم پیش آمده همچین چیزایی 

مشخص دیگه ولی واقعا پرسیدن نداشت من تاپیک بذارم دختره چکار کرد ؟ج میدین؟😅

آقا هستم🕵️‍♂️
2738
من که می گم شما از ایشون خوشتون اومده! برای همینم روش حساس شدید اینجوری فکر می کنید!

اخه هم فامیلیمو اشتباعی گفت همه خندیدن  بعد این که نگاهاش اتفاقی نیست که گفتم که داشت میرفت برگشت نگام کرد یا این که تو امفی تاتر هی سرشو برمیگردند عقب

اخه هم فامیلیمو اشتباعی گفت همه خندیدن  بعد این که نگاهاش اتفاقی نیست که گفتم که داشت میرفت برگ ...

این که فامیل کسی رو اشتباه بگیم دلیل نمیشه عزیزم. شاید فکر می کرده ولی مثبت فکر نمی کرده! والا! تعارف که نداریم! مردا یه روده راست تو شکمشون نیس!

چند دقیقه تو راهرو به شما خیره شده؟! بعد شما چی کار کردی؟ شمام بهش خیره شدی یا چی؟

راهروی دانشگاه شلوغه عزیزم. این مدل امار دادن واسه کسی که مومنه یا حداقل وانمود به مومن بودن می کنه منطقی نیست!

توی آمفی تئاتر هم شاید یکی پشت سر شما بوده نگاهش می کرده!

شما اول از حساسیتت کم کن عزیزم. بعد اگر بازم همچین چیزایی حس کردی مثلا وقتی بهت خیره شده شما نذار به چند دقیقهههههه بکشه. محل رو ترک کن.

👈عشق مال بچه هاست. من قلبمم مغز داره👉
2706