2703
2553
عنوان

رفتار های این پسره بردتم تو فکر😅

351 بازدید | 31 پست

سلام بچه ها یه پسره هست تو دانشگاه  تاحالا چند دفعه شده که نگاه میکنه  مثلا انتراک بین کلاس ها که بودیم  داشت تو راهرو  از بغلم رد میشد ومیرفت که منو دید چند قدم  رفت جلو  بعد برگشت روشو کرد به من چند دقیقه منو همینجوری نگاه میکرد بعد رفت. یا تو امفی تءاتر یه مراسمی بود اون جلوی من نشسته بود  هی دو سه دفعه برمیشگت به من نگاه میکرد یه بارم تو یه حلسه ای که داشتیم تو انجمن علمی اومد فانیلی یکی از اعضارو صدا بزنه بعدش فامیلی منو اشتباهی گفت همون لحظه ام گفت ببخشید ودرست کرد  چرا این رفتارارو میکنه به نظرتون؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
حالا یکی هست هروقت منو میبینه یا از کنارم رد میشه ..نگام میکنه لبخند میزنه ...سر کلاسم سنگینی نگاهشو ...

یکی ام بود همش به من سلام میداد منم جواب سلامشو میدادم اونم لبخند میزد آخرم نفهمیدم هدفش چی بود😅

حالا یکی هست هروقت منو میبینه یا از کنارم رد میشه ..نگام میکنه لبخند میزنه ...سر کلاسم سنگینی نگاهشو ...

تا حالا یه نفرم تو دانشگاه بهم اینطوری نگاه نکرده . عقده ای شدم اصلا🤣🤣🤣🤣🤣

برگ پاییزی زرد و خسته ام تنهای تنها در حال سقوط🍂                         
2706