2733
2734

خانوما من شنبه سونوntدارم حدس بزنید بچم چیه با علایمم اگه بگید درس باشه شارژ جایزه میدم باور کنید

نفسم هایلین💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب علائمت چیه عزیزم؟؟؟

حقیقت کُلفته ..!!..نمیره تو مُخای تَنگ🤞🤞 خسته  از  هوای  زندگیَم ،، میروم  با  خودم قدم بزنم ،،  میروم  از  خودم  رها  بشوم  ،، میروم  با  خودم بِهَم بزنم 🖤 
2731
شکمم گرمه موهای پام کلفت شده گاهی پاهام سرده بچه سمت راست شکممه ویار ترشی و شوری دارم اخلاقم تند شده ...

تنبلم شدی ایا؟؟

حقیقت کُلفته ..!!..نمیره تو مُخای تَنگ🤞🤞 خسته  از  هوای  زندگیَم ،، میروم  با  خودم قدم بزنم ،،  میروم  از  خودم  رها  بشوم  ،، میروم  با  خودم بِهَم بزنم 🖤 
2740
شکمم گرمه موهای پام کلفت شده گاهی پاهام سرده بچه سمت راست شکممه ویار ترشی و شوری دارم اخلاقم تند شده ...

پسمل

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 

پسره احتمال زیاااد

2706