2737
2739
عنوان

با کسی که اختلاف طبقاتی فاحشی باهاتون داشته باشه ازدواج میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 694 بازدید | 86 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

😐نه بابا بلاخره یه جایی یه سالی یه ساعتی یه ثاتیه ای یه چیزیو میزنن تو سرت 🚶‍♀️

چرا ما ایرانی ها همیشه از سراکو دادن و شنیدن باید سخن بگیم؟

خوش قلب ها یه صلوات مهمونم میکنید برای حاجت هام؟
نعععع .چون بلد نیستم چطوری لاکچری زندگی کنم .

😐🤣

در گاو بازی؛جایزهٔ نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده باشد!نه به کسی که با گاو درگیر می شود...در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید💖
2728
چرا ما ایرانی ها همیشه از سراکو دادن و شنیدن باید سخن بگیم؟

😒فهمیدی به منم بگو

در گاو بازی؛جایزهٔ نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده باشد!نه به کسی که با گاو درگیر می شود...در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید💖

اره بالاخره اون شمارو انتخاب کرده اگه  براش مهم بود میرفت سمت یه پولدار شبیه خودش البته اگه رسما با پدر مادرش بیان نه که دوست باشین و بخواین به زور ازدواج کنین 

زندگی بالا پایین داره و مردا همیشه یه چیزو تو سر ادم میزنن پس چه خوب که ادم تو رفاه باشه 

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
2738

وای اسی

مشکل منه بدبختم همینه..تب و لرز کردم الان از فکر و خیال..هی میگم الان بهش پیام میدم ک باید کات کنیم..

البته منه بدبخت شانس ندارم..بابام تر زده ب زندگیمون وگرنه خوب بودیم الان تکلیفم چیه؟

بچه ها چکار کنم یچیزی بگین😢

اگر اینو میبینی برای نیت خیری که تو ذهنمه یک صلوات مهمونم کن❤به انرژی مثبتتون ایمان دارم😍😍

اونا هم راضی باشن این حس کمبود تا اخر عذابت میده طوری که اعتماد به نفستو از دست میدی پسر شرکت پویا پروتئن خواستگارم بود خیلی دوستش داشتم پدرم نذاشت و منو اگاه کرد اونا که با خانوادم حال کردن با اسم و رسم بابام حال کردن

همشهری بودن ما اصالتا اردبیلی هستیم ولی تهران متولد شدیم ولی همه ی اردبیلی ها خانوادمو میشناسن

فرهنگ خانواده خیلی مهمه 

من خودم زن یکی شدم خانوادش پولدارن خیلی ولی خب نه در این حدی ک شما گفتی لاکچری نیستن فقط پول زیاد دارن😂😂😂

با شخص شوهرم مشکلی ندارم خیلیم راضیم ولی گاها حرفایی شنیدم ناراحتم کرده ولی بخاطر خوبی شوهرم محل ندادم 

این اختلاف طبقاتی ک میگم خیلیییی زیاده ها در حدی ک قیمت کل خونه دختر به اندازه نصف ماشین پسره هم نبا ...

شوخی نکن😂خنگه بچسپ فقط بچسب 

ولی جدی جالب نیس بعدا میزنن تو سر ادم اینجور ادما انقد همه چی دارن و دنبال تنوعن که .... 

مثل قهقهه یه آدم لال ، وسط نمایش یه آدم کور...
این اختلاف طبقاتی ک میگم خیلیییی زیاده ها در حدی ک قیمت کل خونه دختر به اندازه نصف ماشین پسره هم نبا ...

😐😑😐ولی خداییش گریه کردن داخل یه خونه ی لاکچری بهتر از گریه کردن توی یه خونه ی کوچیکه 😑

2706