2733
2734
عنوان

اه پس کی پول میاد دستمون 😑

105 بازدید | 14 پست

خسته شدم دلم میخواد خرج کنم 

افتادیم تو قرض و بدهی کاش این ی ماه دیگم تموم شه😞😓😣😤

مهربان باش و دوست بدار❤شاید فردایی نباشد...🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من دیشب یه تصمیمی گرفتم

البته شوهرم هنوز نمیدونه

میخوام طلاهامو بفروشم و پولشو بدم برای یه بخشی از بدهی هاش

خیلی زیاد نیست ولی فعلا تنها کاریه که از دستم برمیاد

اگه بفهمه مانع میشه برای همین نمیخوام بهش بگم

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
2738
خعععععلی  غروب سر پول کرایه باشوهرم بحثمون شد  به سختی از دلش درآوردم

بی پولی خیلی سخته و اینکه هی میخوای ب روی شوهرت نیاری ولی نمیشه

من دیشب یه تصمیمی گرفتم البته شوهرم هنوز نمیدونه میخوام طلاهامو بفروشم و پولشو بدم برای یه بخشی از ...

بنظرم این کارو نکن اگه میشه تحمل کرد این شرایط رو 

این کار نیاز ب مشورت داره  

یهو دیدی طلا گرون شد بعد هی افسوس میخوری ک چرا بدون فکر کاری کردم

بی پولی خیلی سخته و اینکه هی میخوای ب روی شوهرت نیاری ولی نمیشه

والا هر چقدم صرفه جویی میکنی باز کم میاری 

منم تا جایی که ممکنه به روش نمیارم 

ولی خودشونم درگیر بی پولین متوجه میشن😑😑

تاریخ عضویتم😅😅
بنظرم این کارو نکن اگه میشه تحمل کرد این شرایط رو  این کار نیاز ب مشورت داره   یهو دیدی ...

اونقدری نیست اخه پولش

بعدم قسطهاش عقب افتاده حسابی

الان چند ماهه یه ادم دیگه شده. همش تو فکره، عصبی شده. دور از جون داره سکته میکنه

به منم هیچی نمیگفت، اخر خودم حدس زدم جریانو. دیدم به خاطر بی پولیه

با مامانم مشورت کردم، باهام موافق بود. چون من اصلا طلا بنداز هم نیستم. دیدم تو خونه خاک بخوره و همش بترسم دزد ببره بهتره، یا یه کم از رنج شوهرم کم کنم؟

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
اونقدری نیست اخه پولش بعدم قسطهاش عقب افتاده حسابی الان چند ماهه یه ادم دیگه شده. همش تو فکره، عصب ...

اها ک اینطور پس بفروش 

انشالله این بی پولی هم تموم شه ی نفس راحتی بکشیم😣

منم همه طلاهامو فروختم سر خونه الان دیگه چیزی ندارم 

اها ک اینطور پس بفروش  انشالله این بی پولی هم تموم شه ی نفس راحتی بکشیم😣 منم همه طلاهامو فرو ...

مام واسه خرید خونه تا خرخره رفتیم زیر قرض

بعد حساب کتابامون یهو بهم ریخت، موندیم تو پس دادن قرضهامون

کجدار و مریز میدادیم البته ولی امسال یک ریالم نتونستیم پس انداز کنیم براش چون تورم زیاد بود اما حقوق کارمندا تغییر خاصی نکرده بود

واقعا نگران سلامتی شوهرمم وگرنه طلا فدای سرش. 

ان شاالله مشکلات شما و همه حل بشه

مام واسه خرید خونه تا خرخره رفتیم زیر قرض بعد حساب کتابامون یهو بهم ریخت، موندیم تو پس دادن قرضهامو ...

واقعا خرید خونه و ساختش کمر شکنه البته مثه امثال ما ک پولدار نیستن واقعا سخته 

مرسی عزیزم ان شالله ک مشکل شمام حل شه ی نفس بکشین

2706