2737
2734
اون از من خیلی بالاتره😔

خوشبحالت من مشکلم اینه که از اون خیلی بالاترم همه مخالفن 😔

لایک نکنین وقتی میرم اعلاناتمو میبینم همش لایک کردن دلم میخواد سرمو بزنم تو دیوار ولی وقتی جواب دادن 😎          من عصو جدید نیستم 😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید وسیله است که تو رو.بالا بکشهه

شاید. من اینطور نیس که عاشقش باشم اصلا قبل از این خابای عجیب بهش فک نمیکردم چون خابای من رد خور نداره اما به نظرم همچین کسی میتونه خوشبختم کنه ایشالا شمام به هم می‌رسید خبرشو همینجا بدی تگم کنی😍

شاید. من اینطور نیس که عاشقش باشم اصلا قبل از این خابای عجیب بهش فک نمیکردم چون خابای من رد خور ندار ...

مرسییییی نمیدونممم اصلا یهوو چند روژ.درگیر شدم با این که یک.ماه ندیدم اش 

2731
بببین یه چیزی تو مایه های مشاورر ایناا ـ 

مشاور تحصیلیته ؟

ببین میگی شبکه مجازی نداره پس به نظرم باید یه واسطه قرار بدی که بهش خیلی اعتماد داری و بگی بره از زیر زبونش بکشه به تو حسی داره یا نه ولی ابدا اون نباید بفهمه که تو اون شخصو فرستادی 

لایک نکنین وقتی میرم اعلاناتمو میبینم همش لایک کردن دلم میخواد سرمو بزنم تو دیوار ولی وقتی جواب دادن 😎          من عصو جدید نیستم 😐
خوشبحالت من مشکلم اینه که از اون خیلی بالاترم همه مخالفن 😔

به نظرم این چیزا چندان اهمیت نداره اگه کسیو بخای. تاپیکتو خوندم گلم. منم بیشتر از صداقت و روراستی و با شخصیتی این آقا خوشم میاد 

مشاور تحصیلیته ؟ ببین میگی شبکه مجازی نداره پس به نظرم باید یه واسطه قرار بدی که بهش خیلی اعتماد دا ...

تحصیلی نیست. 

ببین اضلا کسی نیست کلا که بش واسطه کرد اش بدبختیی کسایی که هستند ام غیر ممکن کف دستش نزارند ـ 

مرسی بازززز کاش میشد فهمید. 

2738
مشاور تحصیلیته ؟ ببین میگی شبکه مجازی نداره پس به نظرم باید یه واسطه قرار بدی که بهش خیلی اعتماد دا ...

ولی ی چیزی شاید مهم باشه یک باز که اونحا بوذم کسی بهش گفت فلانی تنش به تنه تو خورده مجرد عه خیلی خجالت کشید یهو انگار دوست نداشت من بفهمم زن نداره

به نظرم این چیزا چندان اهمیت نداره اگه کسیو بخای. تاپیکتو خوندم گلم. منم بیشتر از صداقت و روراستی و ...

میدونی امشب یه کاری کرد خیلی بیشتر عاشقش شدم 

من خیلی به این دوستم اعتماد ندارم ولی اگه با پیج دگیه پیام میدادم شاید میشناخت بهش پیام دادم رسته بیشتر من حرف زدم ولی این پیجه دیگه از امشب دست دوستمه پیام نده دیگه گفت خیالت راحت ☺ الان پیجه هنوز دستمه تا چن روز الکی گفتم دستم نی از امشب هیچی هم نگفته ❤😍

من فکر کنم مشکل سن اش باشهه. ۱۳ سال تقریبا اختلاف سن هست

تا همین حد توانم بود 

ولی سنش برات مشکل نشه 

تفاوت سن عذاب اوره بیشتر اوقات

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩
آخی پس آدم صادقیه. 

اره خیلی هم منطقیه. 😊❤

2706