2733
2734
عنوان

بیاین به هم جوابای دندون شکن یاد بدیم!

| مشاهده متن کامل بحث + 1198 بازدید | 67 پست

وای همه به من میگفتن چاق بشو چاق بشو مثل فلانی دیدی چ تو پر و قشنگه (فامیل شوهرم)منم گفتم عه منظورتون فلانیه من اگه مثه اون بشم خودکشی میکنم چیه بابا زایمان ک کنه میترکه بعدم هیکل باید در سطح جهان برگزیده باشه ن شهرستان دیگه هیچیییی نگفتم آی حال کردم

خب اول به من یاد بدید.خواهرشوهری لوده دارم که تا حالا چندبار رنگ موهامو مسخره کرده و من فقط تونستم ب ...

بگو (اسمش) جون عزیزم تلاش نکن تا وقتی همه جوره شوهرم میپرستتم و دوسم داره لازم ندارم تغییری ایجاد کنم اخه میدونییی عاشق موهامههه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب اول به من یاد بدید.خواهرشوهری لوده دارم که تا حالا چندبار رنگ موهامو مسخره کرده و من فقط تونستم ب ...

بابابزرگم ۸۰ و خورده سنشه نوه هاش ک موهاشونو رنگ میکنن برمیداره میگه شبیه شغال شدی البته رنگ زردواینا .

ما😑😑

رنگ😓😓🙁

شغال😳😳😳

حقیقت کُلفته ..!!..نمیره تو مُخای تَنگ🤞🤞 خسته  از  هوای  زندگیَم ،، میروم  با  خودم قدم بزنم ،،  میروم  از  خودم  رها  بشوم  ،، میروم  با  خودم بِهَم بزنم 🖤 

۳-اختیار دارید،نفرمایید.خیلی مونده به وزن شما برسم 

(البته اول به وزن طرف نگاه کنید)😁👍🏻

یه نخ سیگار 500 تومانی گند میزنه به بوی عطر 6 میلیونی حواستون باشه با کی ، به کی خیانت میکنین...
2731
بگو (اسمش) جون عزیزم تلاش نکن تا وقتی همه جوره شوهرم میپرستتم و دوسم داره لازم ندارم تغییری ایجاد کن ...

ایشششش بلا گرفته😝😝

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
رنگ موهای خودمو میگه😒مسی هستش.میگه خداروشکر برادرزادم به تو نرفت همش نگران بودم به تو بره.

بگو خداروشکر که به توام نرفته میترسیدم شبیه تو بشه یه عمر روی دستمون بمونه

کاش یه روز بفهمم...من نتونستم یا واقعا نمیشد🔒
رنگ موهای خودمو میگه😒مسی هستش.میگه خداروشکر برادرزادم به تو نرفت همش نگران بودم به تو بره.

چقدر بی ادبه... می‌گفتی خداروشکر ب تو یکی نرفته با این حجم از زبونت

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
2738
نه بابا.یه چیز له کننده.مثلا این سری که برم خونشون میخوام بگم چرا انقد اعتماد بنفست پایینه؟واسه اینک ...

نه بهش بگو عزیییییزم قد بلند دوست داری؟اخه همه دوس دارن ولی لاستیک سانتافه رو بندازی رو پراید ک سانتافه نمیشه حکایت کفشای پاشنه بلنده😂😂😂من قدمم بلنده بعضی وقتا بهم میگن دراز منم میگم اگه قد عمل کردنی بود الان قد خیلیاتون دومتر بود اخی میدونم تو دلتون دارین حسرت قد منو میخورین😂🤪

نه بابا.میخوام بهش بفهمونم که اگه من مسخرت نمیکنم دلیلش خوشگل بودنت نیست شعورم اجازه نمیده.

گاهی باید با آدما مثل خودشون رفتار کنی..صد البته از کوزه همان تراود که در اوست

2706