2737
2739
عنوان

اگه شوهرتون هی منت بزاره چیکار میکنین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 43 پست

ببین البته میتونی به جای وظیفته گفتن،ازش تشکر زیاد کنی و به ظاهر بهش بگی که بهش افتخار میکنی و مثلا تو مرد دست و دلبازی هستی و از این حرفا،ببینم نتیجه چی نیشه،اگه خوب بود که ادامه میدی،چون بعضی شخصیت ها دوست دارن همش دیده شن،زحماتشون هر چند کوچیک قدردانی بشه،شاید از این تیپ ها باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زیااااااد تشکر میکنم  حتی تو فاز عاشقی دستشو میبوسم و تشکر میکنم

چون شوهر شما جنبه نداره یکبار تشکر همون لحظه خرید کافیه دیگه تکرار نکنید ازبس تعریفشو کردین فک میکنه چکار بزرگی انجام میده

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.
2728
والا بخدا   مردم ماشین و خونه دارن تازه ب اسم زنشون هم میکنن   یه موتووور هم نداره یه دوچر ...

ميتوني يبار ك منت گذاشت همه رو بذاري تو نايلون ب خنده بدي دستش بگي عزيزم اگر ميدونستم انقدر بهت فشار مياد حتما تذكر ميدادم نخري الانم ببر پس بده  مشكلت رفع شه.😁😐

شايدم اين بهش فشار مياره ك شما وضعتون بهتره ميخواد اينجوري ضعيف بودنشون رو بپوشونه🤨

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼
همین شرایطم که توش بزرگ شده بی تاثیر نیست تو این اخلاقش

شوهر سابق منم اینجوری بود البته بخاطر لین جدانشدم ولی کلا برای خرید خونه سرمن منت میزاشت حتی سر پدرمادرمم برا خونه خودش خرید میکرد منتشو میراشت سربابام حالا جالب ای بود بابای من هرماه گوشت ومرغ خونشو براش میخرید

نگو وظیفته بگو ممنونتم

ولی الان لحث این حرفا نیس من ناراحتم

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
2738