2737
2739
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225080 بازدید | 44218 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی سوال خوشگلا

من ریشه موهامو مشکی کردم بنظرتون تهشو چه رنگی کنم دکلره داره قشنگ بشه با عکس توصیف کنید حداقل گزارش نمیدید ی عکس بدید ببینم چی خوشگله

✌️یه دختر نباید اروم باشه باید شیطون و شر باشه😎 ️              
2728
با اين أوصاف امكانش هست آمبره كني ؟

آمبرست کلا چون ریشش در اومدهدبود دیگه مشکی کردم که هم یدست بشه هم دیگه رنگش نکنم 

2740
چه جالب ❤️هر رنگي كه به پوستت مياد

نمیدونم چه رنگی کنم خودم ابی و سورمه ای دوسدارم ولی عمرا همسر قبول کنه از دودی ام خوشم میاد

ی سوال خوشگلا من ریشه موهامو مشکی کردم بنظرتون تهشو چه رنگی کنم دکلره داره قشنگ بشه با عکس توصیف کن ...

ببین همیشه ضدش قشنگتر و توچشم تره 

مثلا اگه دکلره داره ته موهاتو یخی کن یا بلوند کن ولی اگه ریشش مشکیه تهشو یخی کنی معرکه میشه یا دودی 

هاااای سپید نخسته خواهر @69sepid    

قربونت 

بخدا همینکه رفتن با شوهرم افتادم به جون آشپزخونه تازه از حموم اومدم یه فرشم شستم گفتم بیام ببینم اینجا چه خبره برم بیهوش شم 

انقدرم خوردم این چند روز که نگم براتون😑😑😒😒

ببین همیشه ضدش قشنگتر و توچشم تره  مثلا اگه دکلره داره ته موهاتو یخی کن یا بلوند کن ولی اگه ری ...

خودمم تو این رنگایی که گفتی دوسدارم هردوشو

واینکه من با دکوکرم روشن کردم تهشو و زیاد روشن نشده باز باید دکلره کنم بعد یخی بذارم یا همین جواب میده؟

خودمم تو این رنگایی که گفتی دوسدارم هردوشو واینکه من با دکوکرم روشن کردم تهشو و زیاد روشن نشده باز ...

نه احتمالا الان اون قسمت موهات که میگی الان تو مایه های قهوه ای روشنه 🤔🤔🤔همون که دکلره کردی 

قربونت  بخدا همینکه رفتن با شوهرم افتادم به جون آشپزخونه تازه از حموم اومدم یه فرشم شستم گفتم ...

عیبی نداره عزیزم با فست شسته میشه و تموم غصه نخور

منم امروز ی پتو دونفره با فرش اتاق طاهارو شستم کمر نمونده برام

برو بخواب عشقم

از مهمون داریو بگذریم از فرش نمیشه گذشت الان خسته ای خسته برو لالا