2752
2734
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225127 بازدید | 44218 پست
[QUOTE=120317066]من اصن صبح به صبح به عشقتحقیر تو و آرزو از خواب بیدار میشم وگرنه این زندگی برای من ...

میدونم میدونم‌تو اصلا فقط به عشق تحقیرای من زنده ای 

دختره ی ساده 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

من گم نمیشم خونمونو بلدم تو تازه رفتی خونه جدیده گم میشی  اره منم واسه کفرات دلم تنگ شده بود😂 ...

سپییییید ۵ صبح حال نداشتم 😂😂😂بی تربیت خاصم دیگه😂😂😂خاص نبودم وصلم میکردن کاربری نازنینم پرررید 😢😢😢

دخترم تو حقته که یه مامان خوشتیپ داشته باشی،من یه مامانِ خوشتیپم😎😎😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

ساناز جون خوش اومدی😍😍😍

https://abzarek.ir/service-p/msg/1879584                    منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را                          
میدونم میدونم‌تو اصلا فقط به عشق تحقیرای من زنده ای  دختره ی ساده 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

میبینم این هفته همه گند زدن 😏😏منم یه ساعت دیگه اعلام میکنم

این دختره زیبا کجاست کاربریشم بلد نیستم

منشن کنمش

https://abzarek.ir/service-p/msg/1879584                    منــ تـورا بـا خــونـ دلــ از یـــــاد بـردم لـطـفــ کـنـــ هــرکجـــا چشـمتــ بهـ منــ افتـــــاد کـــج کنـــ راهــ را                          
سپییییید ۵ صبح حال نداشتم 😂😂😂بی تربیت خاصم دیگه😂😂😂خاص نبودم وصلم میکردن کاربری نازنینم پرررید ...

🤯🤯🤯🤯

دوباره درخواست بده بعدا از این کاربریت خوشم نمیاد 😂😂😂😂🤣احساس میکنم ورودی جدیدی 

میبینم که خوب و حسابی ازم ترسیدین 😂😂😂😂😂😂😂

اره میترسیم ازت برو یه کاری کن ثنا هم بترسه بیاددد بگو ول کن دور و بریارو😑😑

2706