2737
2734
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225073 بازدید | 44218 پست
سلام خوش اومدی 1.یه برنامه کالری شمار نصب کن(کرفس، بشقاب، مانکن،...) 2.کل روز هرچیزی که میخوری هرچن ...

عزيزم

قد١٦٠

وزن٨٠

سن٣٤

برنامه مانكن ودارم فقط نميدونم چطوري باهاش كاركنم ميشه كمكم كنين

زندگی رو دوست دارم باهمسروبچه هام  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام قلعه جان نه عزیزم هنوز مشخص نیست باور کن اصلا نمیدونم بچه آوردن دوباره کار درستیه یا نه اصلا نم ...

بنظرم یذره صبر کن عزیزم ..بخدا طفلیا گناه دارن تو یه کشوری بدنیا بیان که هیچ اینده و زندگی ای براشون نیست

سوگلی خدا منم💜

سلام گل خانوما وقتتون خوش عزیزای دل دوستای بامرام😘😘😘😘😘😘

گزارش

ص ۱لیوان شیر نصف ق ۴شیره و۲۰گرم لواش و۱۰گرم پنیر

ن ۲ملاقه ی بزرگ اش دوغ و ۶۰ گرم تافتون

م و نیم کیلو هندوانه ونصف سیب

شام ۳ق پلو و۱ق قرمه

کل کالری ۱۱۹۵

سوگلی خدا منم💜
2728
عزيزم قد١٦٠ وزن٨٠ سن٣٤ برنامه مانكن ودارم فقط نميدونم چطوري باهاش كاركنم ميشه كمكم كنين

سلام عزیزم خوش اومدی..وقتی وارد برنامه میشی صفحه ی اول یه + داره روش که بزنی چندتا گزینه میاد و اون دایره سبزه که عکس فنجون داره رو میزنی و کالری هرچی خوردی رو وارد میکنی ..ببخشید اگه یه کم بد توضیح دارم

سوگلی خدا منم💜
سلام عزیزم😘😘، پدرم دراومد، شانسم بارونم میبارید😅😅 الان به شدت گرسنه بودم وزن کردم، فکر نمیکردم ...

فداتم 😊😊

خوب خداروشکر خوبه که کاهش داشتی عالی بود 

آره پز زیرپوستی دادم انقد خوردم امشب معدم ورم کرده نمیتونم تکون بخورم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2738
باورکن ناشکری من 63 بشم براهمتون خونه میگیرم الکی مثلا من خیلی لارجو پولدارم خخخ😁😄

😂😂😂😂😂😂تورو خدا تو ۶۳ شدی فقط بزا بزاهاااااااا 

ما هیچ کدوم خونه نمیخواییم 

۵۰ که عالیه هااااا ..من چون تحرک ندارم اصلا اب نمیشه وزنم دارم کم میکنم نمیدونم کجام داره لاغر میشه

آره بشه ۵۰ میرم واسه شلوار الانم شلوارام انقد گشادمه که انگار شلوار کوردی پوشیدم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2706