2733
2739
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225073 بازدید | 44218 پست
آفرین به اراده ات واقعا  دارم کالری شمار  اراده میخوام اراااده اراااده  و اابته&nb ...

فدات از من با اراده ترم هست یکی دو روز بمونی پیداشون میشه آشنا میشی باهاشون 

ببین اراده ای که میگی رو از همین الان دو دستی بچسب بهش ولش نکن 

اون حالت عصبیتم وقتی میاد سراغت بلافاصله خودتو درگیر انجام دادن کاری بکن مثلا کتاب ورزش بیرون تلویزیون هرچیزی که بهش علاقه داری رو انجام بده تا جلوی خوردنتو بگیره وقتایی که گرسنگی کاذب میاد سراغت آب قهوه یا چای سبز بخور هم اشتهاتو کم میکنه و هم اینکه متابولیسم بدنت میره بالا 

بچه ها من اولین گزارش وزن رو میدم 75.200 شدم البته تاقبل مهمانی 74.5 بودم ینی تا 3 روز پیش نمیدونم چون نزدیک پریودمم وزنمو زیاد نشون میده یا بخاطر یه وعده برنجه حالم گرفتس زهره جون وارد کن بی زحمت گلم تی دست دور

وزن اولیه 79 وزن هدف 65  پیش به سوی لاغری و به امید مادرشدن💪❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام سوده جون خوبی؟صبحت بخیر نه سرم شلوغ بود عزیزم کلا سر نمیزدم چاق شدما کی رو دیدی یه وعده برنج بخ ...

سلام عزیز  دل خوبی صبح توام بخیر کجا بودی 

بابا به پیر به پیغمبر اون اضافه وزن بعد از یه روز پرخوری کاذبه چقد بهت بگم روزایی که پرخوری میکنی فرداشبه هیچوجه خودتو وزن نکن چون کاذبه 

حالا رفتی رو ترازو امروز،؟؟؟؟؟مگه هفته پیشروزفست نداشتی اصلا ؟؟؟؟

بچه ها من اولین گزارش وزن رو میدم 75.200 شدم البته تاقبل مهمانی 74.5 بودم ینی تا 3 روز پیش نمیدونم چ ...

دیروز پر خوری داشتی ؟؟؟

اگه داشتی که وزنت کاذبه و همچنین اگه نزدیک دوران خاصته که شک نکن و مطمئن باش کاذبه یه روز قبل پری و تو دوره اش اصلا نباید خودتو وزن کنی بدن ورم داره 

2731
سلام عزیز  دل خوبی صبح توام بخیر کجا بودی  بابا به پیر به پیغمبر اون اضافه وزن بعد از یه ...

من هفته پیش 4 روز رژیم پروتیین بودم یادته؟فقط 300 کم کرده بودم ولی یه کیلو قبلش لاغرشده بودم واسه اون فست نگرفتم 😢نمیدونم البته دو سه روز دگه پریودم من همیشه یه هفته قبل وزنم بالامیره

دیروز پر خوری داشتی ؟؟؟ اگه داشتی که وزنت کاذبه و همچنین اگه نزدیک دوران خاصته که شک نکن و مطمئن با ...

نه دیروز 1000 تا گرفتم 

2738
من هفته پیش 4 روز رژیم پروتیین بودم یادته؟فقط 300 کم کرده بودم ولی یه کیلو قبلش لاغرشده بودم واسه او ...

آره یادمه خوب دیگه وقتی ۳۰۰ گرم کاهش داشتی تو سه روز که با یه روز برنج خوردن برنمیگرده آخه تازه اونم چی تو دوران خاصم که هستی این هفته که هیچی کلا اعلام وزن نمیکردی میذاشتی هفته ی دیگه البته اگه تموم شده بود دوران خاصت 

جدی؟؟؟ واسه من اصلا لک نشد و من اصلا آب نمیخوردم و نمیخورم 

والا واسه من لک شد

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.
سلام سلام صبح. بخیر  الان ناشتا خودمو وزن. کردم🤩 من قبل رژیم 75 بودم ی هفتس شروع کردم رژیم ...

سلامممممممممم صبحت بخیر 

به به به به عالیییییییییی👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🤞🤞🤞🤞مبارکت باشه خیلی خوب بود کاهشت پیوسته 😂😂😂😂😂😂

۶۰

۱۵۰

۲۱سالمه 

سلااام خانومای گل من یه دختر تپلییی هستم😊عاشق عکاسی ومسافرتم😍 ورمانتیک بازی از همه بیشتررررر دوست دارم لباس عروس بپوشم🙈 شما دلتون پاکه خداهم خیلی دوستتون داره یه دعا بکنین یه شوهر خوب به دختر تپلی نصیب کنه😁برای خوشبختیم صلوات بفرستین ممنون عاشقتونم ❤️
2706