2737
2734
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225073 بازدید | 44218 پست
چی خوردی لامصب😑😑😑 منم دیر فهمیدم یک هفته فست میخواد این

😂😂😂😂فردااگه استخر برم با فست حل میشه ولی اگه نرم دیگه فک نکنم شنبه روسفید باشم🙁

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ارررررره من ٢٥ديماه ٦٢ جالب نيس

میدونستین دی ماهیا خیییییییلی باحالن؟؟؟؟😍

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞
2728
2738
هرکس میره کربلا کم میکنه میاد بس که میگن کثیفه اونجا🤕🤕🤕

نه بابا از بس راه رفته بوده وگرنه تا دلت بخواد خورده بود میگفت تو خونه سه وعده غذا میخورم رفتم اونجا ده وعده میخوردم 

نوش جانت رها جان پس جشن گرفتي امروز

نه بابا جشن کجابود تا قبل از ظهر خوب بودم صبحانم کلا ۱۰۰ تا شد

بعد ناهار واسه خودم جدا تخم مرغ آبپز کردم .یه ساعت بعدش میوه و ناهاربچه ها یکم ناخونک زدم.دوباره یه ساعت دیگه شوهرم اومد ناهار خواست و ازون به بعدش دیدم خراب کردم.هی میخوردم بعدش عذاب وجدان😣😣😣

فردا باید تلافی کنم

سپیده جون حتی منکه سخت کم میکنمم بنظرت انقد کم میکنم؟

اگه اول یه رژیمشوک به بدنت بدی متوجه میشی بدنت چغره کم کم کاهش داری یا عادی و نرماله

ببین من ازاسفند پارسال تا الان حدود سی و سه چهار کیلو کم کردم یعنی تو هرماه حداقل چهار کیلو رو داشتم ولی الان که رسیدم به شصت دارم گرمی کم میکنم مثلا هفتصد گرم تو هفته یا ۹۰۰ گرم بستگی داره به بدنت 

تو چند کیلویی استپ داری؟؟؟؟

2706