2733
2734
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225103 بازدید | 44218 پست
واقعااااا خیلیییی رو میخوادااااا تف بهش اگه میدونستم انقدر عوضیه اصلا باهاش هم کلام نمیشدم روش ما اگ ...

دقیقا منم بیشتر بخاطر این ناراحت شدم که یه زمانی باهاش همکلام بودیم.وگرنه دیدی که دوستش اومد تاپیک حتی جوابشم ندادیم.

بهرحال بیخیال دیگه حرفشونزن. 

بهتر که خودشو روی دیگه شو بهمون نشون داد👍

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اینقدکاردستی درست کردم کورشدم😁😆

خوبه باز میتونی درست کنی من اینقدر بی استعداد وبی هنرم خداروشکر امسال معلم دخترم غقط میگه بیارید داخل کلاس درست کنید ..اتفاقاغروب رفتم یه سری کاغذرنگی وچشم عروسک و....برای فرداخریدم😂

دلی ازت خواهش میکنم اگه یه روز این پیام منو دیدی برگرد

خواهر خوبم برگرد

کی دلیو نفرین کرد که اینا الکی حرف میزنن

من خودم خوندم کسی نفرین نکرد

بخدا چشام پره اشک شد اینا رو خوندم

دلی برگرد😭😭😭😭

☺️
2731
با همین پارچع؟

یه چی مجلسی میخوام.باید برم پارچه هارو ببینم

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞

گزارش امروز:صبحانه:۲۰گرم کیک خامه ای

ناهار:یه تخم مرغ ابپزونصف سفیده+۲کف دست لواش+گوجه +سبزی خوردن

میان وعده:یه گلابی+یه سیب+۴ق شیربرنج نمیدونم کالریشو ۱۰۰ درنظرگرفتم

شام:۱۰۰گرم کوکوسبزی+۲کف دست لواش+گوجه

۳۰مین حلقه+۷مین دمبل

کل کالری۸۶۱

@zohre1993     @singer     زنده اید 😂😂😂گزارش ندادید تونستید تا الان ...

سلام عزیزجان بله هستم خضری رو فقط چندتا دونه پسته تازه خوردم الان یه لیوان شیر اخرشبم مونده 

تاپیکت چرا ترکیده؟  

به خدا اونجا که لیلا گفت آدم میاد اینجا حالش خوب بشه بدتررر میشه یه لحظه حس بچه ایی رو داشتم که ماما ...

منم بیشتر بخاطر شماتت و واینکه هی میخندید میگفت تاپیکتون ترکیده در عجب بودم.

جای اون استیکر الهام تو تل خالی بود بزاریم یکم تکون بده😂😂😂

گزارش ندادیناااا😈 زهره اومد امروز🤔ایگار؟ماهور؟و....

سلام لیلای مهربون 

امروز خضری بودیم دیگه شیر و تخم مرغ و میوه😉

فقط به نظرت میشه بجای دو روز پشت هم یروز در میون گرفت؟

آدم اینجوری ولع نان و برنج میگیره

سلام لیلای مهربون  امروز خضری بودیم دیگه شیر و تخم مرغ و میوه😉 فقط به نظرت میشه بجای دو روز ...

سلام به روی ماهت گلم😘بنظرمن بهتره دوروزشوبگیری که نتیجه خوبی بگیری؛وگرنه اونجوری زحمت می‌کشی نصفه نیمه نتیجه میگیری⁦☹️⁩