2752
2734
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225134 بازدید | 44218 پست
من خودمم هموت مدت کمی ک تاپیک دلی بودم همین حرفارو زدم یکی از دوستان گفت هشتک بزاریم؛مینا جون گفت ن ...

منظوره ثنا جون این بود دقیقا که اگه این قضیه برعکس میشد و شما مطلبی از تامیک ما برمیداشتین دلی خوشحال هم میشد همین😘

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مامی جون چشمممم بهتره دیگه بحث نکنیم عزیزم هرچی جلوتر بره بدتر میشه 

من از چیزی ترسی ندارم از اول برا دعوا یا بی احترامی نداشتم ولی بیینم بهم بی احترامی میکنن یا الکی قضاوتم میکنن منم جوابشونو میدم

موفق باشی❤

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
احساس میکنم یه عده دارن از آب گل الود ماهی میگیرن

بیخود کردن

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞

ملت رد دادن😨😨😨😨😨🤣🤣🤣🤣🤣

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!

خوب جوابتو خوندیم

اون اموزش کرفسرو خودش اسکرین گذاشته بود روش نوشته گذاشته بود دوس نداشت بدون اجازش کپی بشه،وگرنه این همه مطلب ک تو نته مگه کسی چیزی گفته

این بود دیگه ☝️☝️☝️☝️🙄🙄🙄حالا بسلامت 😊😊

من از چیزی ترسی ندارم از اول برا دعوا یا بی احترامی نداشتم ولی بیینم بهم بی احترامی میکنن یا الکی قض ...

بیخیال عزیزم ببخش و بگذر

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎
منظوره ثنا جون این بود دقیقا که اگه این قضیه برعکس میشد و شما مطلبی از تامیک ما برمیداشتین دلی خوشحا ...

همه ادما مث هم نیستن ک عزیزم❤

خوب جوابتو خوندیم اون اموزش کرفسرو خودش اسکرین گذاشته بود روش نوشته گذاشته بود دوس نداشت بدو ...

چت کردی راحت باش✋😂

اون اموزش کرفسرو خودش اسکرین گذاشته بود روش نوشته گذاشته بود دوس نداشت بدون اجازش کپی بشه،وگرنه این ...

🤕

من برم کاردستی دخترمودرست کنم ثوابش بیشتره والا🤐اصلاحوصله حاشیه ندارم😩

یعنی یه کرفس  توضیح  دادن میخواست که بری از تایپیک اونا برداری که بعد بیان بگن تو بروز شده ...

بابا ساناز گفته باعث افتخارشون بشه و از یه مطلبش استفاده کنه اونام از خوشی جرررر خوردن🤣🤣🤣🤣

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞
2706