2752
2734
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225105 بازدید | 44218 پست

اون اموزش کرفسرو خودش اسکرین گذاشته بود روش نوشته گذاشته بود دوس نداشت بدون اجازش کپی بشه،وگرنه این همه مطلب ک تو نته مگه کسی چیزی گفته

اون اموزش کرفسرو خودش اسکرین گذاشته بود روش نوشته گذاشته بود دوس نداشت بدون اجازش کپی بشه،وگرنه این همه مطلب ک تو نته مگه کسی چیزی گفته

من رو دلی حساسم حقش نیست وقتی نیست غیبتش بشه.... دلی دلش انقد بزرگ و وسیع بود که اگه این اتفاق برعکس انجام میشد میگفت من خوشحال شدم که از مطالب تاپیکم استفاده کردید... دلی کسی بود که میگفت بچه ها اگه اینجا رو دوس ندارید برید تاپیک بامداد برا من مهم اینه شما به نتیجه برسید چه تو این تاپیک چه بامداد جان.... کاش حداقل تاپیک نمیترکید که حرفای دلی رو میدید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم به شخصه دلی هیچ وقت از ذهن و قلبم پاک نمیشه و واقعا دوسش دارم❤️❤️❤️.... دلی چند سال پیش تاپی ...

منم همینطور

عاشق دلی هستیم همه.

ما حتی با بچه های گروه خودمونم رقابت نمیکنیم چه برسه به بچه های تاپیک دیگه.😒

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞
واسه چی عذر خواهی میکنی مگه سازنده کرفس بودن  خوب کردی برداشتی نوش جونت  من یادم نرفته ت ...

من خودم هیچوقت پشت هیچکس حرفی نزدم انقدم مطمین این حرفو میزنم....نگفتم سازنده کرفسه گفتم توضیحشو خودش زحمت کشیده گذاشته نباید بدون اجازش کپی میشد من بی احترامی نکردم ن تاپیکتون ن اعضاتون

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
2731
اون اموزش کرفسرو خودش اسکرین گذاشته بود روش نوشته گذاشته بود دوس نداشت بدون اجازش کپی بشه،وگرنه این ...

هی واااای

وزن اولیه 79 وزن هدف 65  پیش به سوی لاغری و به امید مادرشدن💪❤
من رو دلی حساسم حقش نیست وقتی نیست غیبتش بشه.... دلی دلش انقد بزرگ و وسیع بود که اگه این اتفاق برعکس ...

دقیقاااااا به قرآن الان داشتم به همین فکر میکردم

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎
من رو دلی حساسم حقش نیست وقتی نیست غیبتش بشه.... دلی دلش انقد بزرگ و وسیع بود که اگه این اتفاق برعکس ...

من خودمم هموت مدت کمی ک تاپیک دلی بودم همین حرفارو زدم یکی از دوستان گفت هشتک بزاریم؛مینا جون گفت ن الان بچه های بامدا میان میگن از ما تقلید کردین،منم گفتم اصلا برای کسی مهم نیس مهم اینه ک هدفمامون یکیه

دلیم تایید کرد و گفت درسته 

حالا کی از دلی غیبت کرده انقد ناراحت شدین؟

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
من خودم هیچوقت پشت هیچکس حرفی نزدم انقدم مطمین این حرفو میزنم....نگفتم سازنده کرفسه گفتم توضیحشو خود ...

مامی جون چشمممم بهتره دیگه بحث نکنیم عزیزم هرچی جلوتر بره بدتر میشه 

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎
چرا؟اصلاچی شده؟من همیشه عقب میمونم ازهمه چی😬

به این دلیل ☝️☝️☝️

2706