2737
2739
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225073 بازدید | 44218 پست
بوس به اونجات😍(سپید منطورم شاید لپاش باشهههه باباخودش گفت لپ داره خیلی😐) خلاصه بوس به اونجا😹😹 ...

🤣🤣🤣الان لپام کم شده ولی بازم قبوله😂😂😂

آی لاو یو تووو💕💕💕💞💞🤗🤗🤗

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نه یکی نیس مطمءن باش🤣🤣🤣ساناز هم تصور میکرد صورتم کشیده و لاغر باشه اخه قبلا عکس هیکلمو اینجا گذاش ...

بزار واس منم😪

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐
🤣🤣🤣الان لپام کم شده ولی بازم قبوله😂😂😂 آی لاو یو تووو💕💕💕💞💞🤗🤗🤗

😂😂😂😂😗😗😗😗😗👄

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐
😂😂😂😂برات تو خصوصی تعریف میکنم با حزئیات 😂😂😂😂

اوفیش نتظرم😈😈😈😈😂😂😂😂😈

2738
ممنون از همگي كه پست قبل منو ديديد و لايك كرديد واحوالمو گرفتيد اومدم بگم من هستم اما از هفته بعد ...

عزیزم خیلی ناراحت شدم .. خدا صبرتون بده 

ما رو توو غمت شریک بدون 😔😔 خدا رحمتشون کنه

من از پارسال خودمو وزن نکردم

کمکاری تیروئید شدید دارم  نامرتب قرص لئوتیروکسین سدیم 100 میخورم روزی 2 تا

زیادم نمیتونم ورزش کنم. زانوم داغونه

قد 162 وزن 104

مشکل و گرفتاری و بیماریهایی دارم که توان درمان و رفعشونو به چندین دلیل ندارم خواهش میکنم به نیت حل مشکلاتم حمد و صلوات بفرستین
ممنون از همگي كه پست قبل منو ديديد و لايك كرديد واحوالمو گرفتيد اومدم بگم من هستم اما از هفته بعد ...

سلام عزیزم،تسلیت میگم بشماوخانواده گرامیتون،خیلی سخته ،الهی خواهرتون درجوارحق درارامش وسعادت باشه ودل همتون ازغصه خالی بشه

انشاالله بزودی ب آرزوی قشنگت برسی توکل بخدا،خشکه مذهبی  نیستم معجزات توکل رودیدم ویقین دارم خداخیلی مهربوووووونه
2706