2737
2734
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225074 بازدید | 44218 پست
عاشق مراممون عاشق خودمون ❤❤

👍👍👍👍👍👍👍👍تامام

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عاقا من حواسم نبود امروز فسته

ینی اگه حواسمم بود فست نمیبستم امروز خیلی سرگیجه دارم

کالری امروزم شده ۹۵۰ تا الان

حالا ان شالله پنجشنبه رو روزه میگیرم نافستی امروز جبران شه

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
2728
بچه ها من ساعت ۱۲:۲۰ یه دعوای خیابونی کردم بعدا میام تعریف میکنم  من بودم و اون چرک خانوم باکت ...

دعوای خیابونی😂😂😂😂

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
یادمه کلاس پنجم بودم بابام مجبورم کرد رژیم بگیرم بعد ناهار برنجو تن ماهی داشتن من نگاه میکردم ب غذ ...

ولی من یه بار این بلارو سره خودم اوردم

بعده زایمان اولم به شدت چاق شده بودم ۹۰ کیلو😨😨بعد یه روز ناهار دمی گوجه داشتیم ناهارمو خوردم حال روحیمم افتضاح بود بعد دوباره ساعت ۵.۶ رفتم قابلمه رو اوردم نشستم تا تهش خوردددم بعد که قشنگ ته قابلمه دراومد یه نگاخ به قابلمه کردم یهدنگاه به لایه های شکمم😖😖😖بعد نشستم زدم زیره گریه حالا گریه نکن کی گریه بکن....

یعنی اینجا بچه هااا میگن رو ذهنت کار کن واقعا راست میگم من از محالات میدونستم که بتونم وزنمو بیارم پایین

مثلا مهمون میومد حالا نمیگم کی بود اما درجه ۱ به من میگفت از کدوم قصابی گوشت میخرین😂😂😂😂کثاااافت اون موقع خیلی بهم برمیخورد اما الان میخندم بهش چون ثابت کردم میتونم

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎
2738
۶۰که چیزی نیست از اون کمترم میشی ماشاا...آخر اراده ای😍

فدات شم خدا از دهن تک تکتون بشنوه با من که لج کرده همه حاجتارو چپکی میده بهم شماها واسطه شید نمیدونم چرا با من دچار مسله شده 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

بچه هااااا من گشنمهههههه

‍‍میگفت غربت که همیشه تو خارج از ایران نیس، یوقتا گیر میکنی وسط یسری که هم زبونت‌ هستن ولی حرفشونو نمیفهمی، عجیب حس غریب بودن میکنی.🥀🥀🌱      وزن فعلی:۸9.۷۰۰ وزن هدف ۶۹ قد ۱۷۴
[QUOTE=] جیش میکنی رو فررررش؟؟؟😂😂😂😂انقدر فرش میشوری [/QUOTE] آره شب ادراری گرفتم از وقتی عکس ...

😂😂😂😂پاک کردم گفتم شاید ناراحت بشی میترررسم دیگه

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎
2706