2733
2739
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225080 بازدید | 44218 پست
افرین به اراده ی شما، من البته به کم اوضاعم وخیم تره ولی خب همه از یه جایی شروع میکنن دیگه

ممنون عزیزم

ببین من یه خانم ۱۳۰کیلویی میشناسم که الان ۷۶ کیلوئه

بالاخره باید از یه جایی استارت بزنی دیگه

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
افرین به اراده ی شما، من البته به کم اوضاعم وخیم تره ولی خب همه از یه جایی شروع میکنن دیگه

وخیم مخیم نداریم اینجا وزنای بالاتریم داشتیم من خودم با ۹۸ و سایز ۶۴ شروع به رژیم کردم الان۶۵ و سایز بالتنه ۳۸ سایز پایین تنه ۴۲ البته بین ۴۰ تا ۴۲ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا نتونی ما اینجا یه فنچ داریم سه کیلو کم کرد 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️هنوزم تو تثبیته 

😂😂😂😂

کی؟

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
2731
شب برنج نخورخواهرمیوه بخوووور

ساعت ۶ونیم خوردم بعدش کلی تحرک داشتم. وقتاییکه جدی رژیم میگیرم تا ۷ یا ۸ کلا کرکره رو میکشم 

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞
ممنون عزیزم ببین من یه خانم ۱۳۰کیلویی میشناسم که الان ۷۶ کیلوئه بالاخره باید از یه جایی استارت بزن ...

من ۶۲ بودم خودم نیاز نیست به بقیه نگاه کنم برای انگیزه گرفتن، عکسای خودم رو ببینم باید انگیزه بده بهم، چرا نمیشه؟

کیمیاگر شده ام ...
2738
وخیم مخیم نداریم اینجا وزنای بالاتریم داشتیم من خودم با ۹۸ و سایز ۶۴ شروع به رژیم کردم الان۶۵ و سایز ...

ژوووووووون سایزا رو😍

منم معمولا بالا تنه ام رو پنجاه پنجاه و دو میچرخه

پایین تنه سی و چهار😂😂😂

سپید جونم خوبی؟ دلم خیییییییلی برات تنگ شده بود چند روز ناپرهیزی کردم روم نمیشد بیام پیشتون ولی د ...

فدات شم من اسم کاربریتو یادم رفته بود همش میزدم آهو خانوم نگو م اضافه داشتی 😂😂😂😂دل منم تنگ شده بود بخدا هرجا میرفتیم مستقر میشدیم یاد شماها بودیم که چه جوری پیداتون کنیم الان الحمدلله پیدا شدی 😂😂😂

خودت ذرت مکزیکی میخوای چرا بقیه رو اغفال میکنی منحرف 🤯🤯🤯🤯🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️برو خودت بخور 😂😂😂😂😂😂من دلم بربری داغ میخواد 😂😂😂😂😂

140 بودا خخخ

نه حاجی من آشنای خودمونو میگم

تو دنیای حقیقی🤪

2706