2752
2734
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225118 بازدید | 44218 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بچه‌ها؛شماکه‌دوزبانه‌‌ هستین به‌بچه‌هاتونم یاددادین؟

خیلی دوست دارم یاد بگیره ولی هنوز یاد نگرفته یه چیزایی میفهمه فقط

شوهر منم فارسه

کلا تو خونه بابامم مدام فارسی حرف میزنیم وگرنه تا حالا یاد گرفته بود 😑 بچه باید بشنوه تا کلمات به گوشش آشنا باشه تا یاد بگیره 

همچون ماه الهام بخش باش، حتی زمانی که کامل نیستی🌛
2731
ممنون از همگي كه پست قبل منو ديديد و لايك كرديد واحوالمو گرفتيد اومدم بگم من هستم اما از هفته بعد ...

ان شاالله که دیگه آخرین غمتون باشه 

خدا رحمت کنه برادرتو وخواهرتو 

ولی مطمئن باش خواهرت جای خوبی هستن ازبس رنج بیماری روتحمل کردن وسختی کشیدن 

فقط قیاست منو کشته😐🙄🤦

اره قیاسم عالی بود😂😂😂😂تا تو باشی منو سرکار نذاری لامصب اعصایمو بهم میریختی همش از من میپرسیدی سوالاتو🤣🤣🤣🤣 به غلط کردن افتاده بودم😝😝😂😂😂

بنظرم‌یادبده‌خیلی‌خوبه

آره یاد میدم کلاس زبانم میره دخترررم زبانش تموم بشه میخوام بزارررم فرانسه هم یاد بگیره خیلییییس دوست دارررم چندتا زبون بلد باشن واسه خودمون که امکانات نبود اما واسه بچه هام نمیخوام هیچی کم بزارررم اگر خدا کمکم بده

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎
عهههه کجااییین🤩🤩🤩🤩🤩 خوشبحالتون تپیلی اییین😞

بقول اساتید حاضر بلوتوثتو روشن کن یه بیست کیلو بفرستم برات 😁😁😁😁

کاش میشد 😍😍😍

خیلی دوست دارم یاد بگیره ولی هنوز یاد نگرفته یه چیزایی میفهمه فقط  شوهر منم فارسه  کلا ت ...

ماهم تو خونه فارسی میحرفیم اما مامانم بیاد یا خونشون برررم ترکی به خاطره همین دخترم تقریبا بلده اما پسرم فعلا کوچیکه

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎
ممنون از همگي كه پست قبل منو ديديد و لايك كرديد واحوالمو گرفتيد اومدم بگم من هستم اما از هفته بعد ...

الهی عزیزممممم من الان دیدم این پستتو منو هم تو غم خودت شریک بدون 😔

باور کن دیروز یادت بودم گفتم چرا نیست ؟؟؟

خیلی متاسفم واقعا سخته خدا بهتون صبر بده خدا به بچه هاش صبر و طاقت بده 😔😔😔

روحشون شاد فاتحه میخونم حتما 

راستین جان متاسفانه من زیاد نخوندمت فقط میدونستم خواهرت درگیر بیماری شده فک کنم از زمان متوجه شدن تا فوت زیاد طول نکشید درسته ؟؟

2706