2737
2739
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225073 بازدید | 44218 پست
من سال ۹۵میرفتم دکتر کرمانی لاعر کنم با وزن ۸۷ با تاپیک قبلی دلی با وزن ۸۰ شروع کردم و الان ۶۵ ام ا ...

چرا با یک هفته باید دو کیلو برگرده

پس بعضی ادما چطور سالها وزنشون ثابت میمونه ن رژیمی دارن ن چیزی

☺️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی نمیشم خو🙁😔

هرچی پرکالری و چرب و چیلی میبنی دورو برت تا مرز خفگی بخورررر انقدر که نفس کشیدن برات سخت باشه بعد غذات حتما میوه بخور بعدم رو سالادت ُسس زیااااد بزن😋😋

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎
2728
برای اندازه گیری سایز کدوم قسمت شکم رو اندازه گیری کنیم گلم

البته من هیچوقت سایزمو اندازه نمیگرفتم اما فکر کنم کش شلوار یا کمر شلوار اونجا محدوه شکم حساب میشه

واسه دوره کمرم آرنجت رو بچسبون به پهلوهات دقیقا اون گودی که آرنجت میخوره بهش اونجا دوره کمره 

سلام بچه ها امروز که فسته منم روزه ام ازطرفی ام تولدمه😍به نظرتون چندکالری بخورم خدارو خوش بیاد😓 ...

اول اینکه تولدت مباررررک🍰🍰🍰بعدم اینکه امروز و لذت ببر فردا فست باشی به نظرم بهتر باشه

2738
قبول باشه عزیزم😍وااای تولدت و روزههه، 😀😀😀آفرین به اراده تولدت هم مبارک 

آخ راست میگه گفت روزه اس😖😖

بجای ای کارا  چاییت برسه  نمی‌بینی مهمون داریم  چادرتوببندبه کمرت  سپیدم قند ...

من از ظرف شستن متنفرررررم تولوخدا به من یه کاره دیگه بوگو😣😣😣

چرا با یک هفته باید دو کیلو برگرده پس بعضی ادما چطور سالها وزنشون ثابت میمونه ن رژیمی دارن ن چیزی

وقتی‌یمدت‌‌طولانی‌کالری‌کمی‌بگیری؛بعدش‌یکم‌ناپرهیزی‌کنی‌فوری‌وزنت‌برمیگرده؛چون‌بدنت‌‌واردفازقحطی‌شده‌بوده؛بایددقیقاکالری‌شماری‌میکردی‌تاتثبیت‌بشی؛امامیتونی‌بایکی‌دوروزمراعات‌دوباره‌به‌جای‌اول‌برگردی‌‌چون‌تقریباکاذبه

وایس ببیینم تو هم الی خودمونی اون هلن هم خودتی لامصصصصصصصصب کچل شدم بس که گیج شدم     ...

ده تا کاربری داره لامصب آنتونی و هلن و بانو شهریوری😂😂😂😂مردم شانس داررن والا منه بدبخت با همین یه کاربری رو دارررم متهم شدم به حسودشناس و سبک مغز

اونوقت الی انقدررر تابلوه هیچکس کاری به کارش نداررره 😏😏😏خدا بده شانس

2706