2737
2734
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225073 بازدید | 44218 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آرزو جونه ما یه وویس برفس اینجا😃

الهام میکشمت دوساعته به ریش نداشتم داری میخندی الانم پررو پرو ازم ویس میخوای.وااای چقدر حرص خوردم.تو نمیتونی مث بقیه بیای بری 😒😒😒😒😒

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞
ایده جان خیلی تو فکرت بودم تو تل هم اسمتو برده بودمخیلللی خوشحال شدم اینجا دیدمت😍😍😍😍❤️❤️❤️

مرسي جيگر جان😘😘

من از همه جا بي خبر بودم يهو اومدم تو تاپيك دلي گفتم شايد باز شده باشه كه ديدم ادرس اينجارو داده

اخه من تازه عضو شدم خيلي راه و روش اينجا رو بلد نيستم

مثلا نميدونم وقتي منشن ميكنن چجوري طرف متوجه ميشه

عااااشقتمممم ارزووو🤣🤣🤣🤣🤣🤣یاد وویس فرستادنت افتادم، 😄😄😄

ثناااااا😂😂😂😂😂😂😂 آخه یکی نبود بمن بگه حالا ثنا ازت ویس میخواد تو که بلد نیستی بشین سرجاات بذار بقیه بدن

زود پاشدم برم از اتاق خواب بیرون که شوهرم صدامو نشنوه که یه سلام بلند بالا بدم بهتون🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞
2738
اسی جون  فقط نگفتین قهورو باشیر میل کنم یا بدون شیر🤔 اگه یه برندم معرفی کنین محبت کردین ⁦ ...

خداااااا😭😭😭😭😭😭

مرسي جيگر جان😘😘 من از همه جا بي خبر بودم يهو اومدم تو تاپيك دلي گفتم شايد باز شده باشه كه ديدم اد ...

عه همون پس چون من صبح منشنت کردم متوجه نشده بودی ببین اون بال اعلانات داره اونجا الان برات اسکرین میذارم میبینی واسه من یه یک زده کنار اون یه زنگوله هست اونجا اگه کسی منشنت ککه یا پیامی برات نوشته باشه میاد 

2706