2752
2734
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225127 بازدید | 44218 پست
😂😂😂😂😂😂😂😒😒😒😒خودشه دیگه 😂😂😂😂😂

اره پستارو دیر دیدم😬😬😬😬😂😂😂😂😂😂

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سپییییییییید  کثافت یعنی وقتی خوندم گفتی بوی الی میاد  ترکیدم لعنتیییییییی  منو بی ...

قربونت برم‌من  😂😂😂😂😂😂من به ثنا گفتم میگه عه داره میاد😒😒😒😒🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️دوباره گفتم طرف رو من قفلی زده باور کن اون موقع هم نفهنید چی گفتم  😂😂😂😂😂

تبرییییییک حالا برو دو لیوان اب بخور بخواب

اگه اب خوررم باید رختخوابمو تو دستشویی پهن کنم😓😓😓😓😓😓

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐
اتفاقا من همون اول به تک تک بچه ها تو خصوصی گفتم بذارید هرچی بار من کرد بکنه کاری بهش نداشنه باشید خ ...

هی تایپ میکردم واسه آرزو که غلط کردی همینه که هست هستم تااخرش ،بعدمیفرستادم بازپاکش میکردم 

دیدین پستامویانه؟؟؟؟

فدات بشم نکبت 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘

عاشق لیلافروهرو آخه عشقممممممممم فقط یه بارگفتم 

بگردمتتتتتتت اینقدر حواست هست من چه زری میزنم😘😘😘😘🤩🤩🤩

سپیییییید بیابغلممممممم😭😭

@nafaaaas     بیا اینجا عشقم این تایپیک ادامه تایپیک لاغری دلی 😊😊😊😘😘😘

مرسی سپید جون تو رو نداشتم چکار میکردم😘

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.
😂😂😂😂داشتی آماده میشدی واسه آی نفس کش😂😂😂😂😂

کاش میزاشتی دوتا فحشش میدادم اول

ما که اول نمیدونستیم الی خودمونه😂😂😂😂😂😂😂😂

الی  تو که مارو تحویل نمیگیری ولی من دیشب به سپید گفتم جات خیلی خالیه😪😪😪😓😓

هی تایپ میکردم واسه آرزو که غلط کردی همینه که هست هستم تااخرش ،بعدمیفرستادم بازپاکش میکردم  دی ...

نه من داشتم با آرزو تو خصوصی حرف میزدم حتی به ثنا تو تل گفتم این هلن رفته رو مخم 

باز رفتم به زهره و مجده گفتم هیچی نگیم بره پی کارش وزنتو که خوندم  یه ذره فکر کردم گفتم این گیر داده به من یهو امضات منو یاد تایپیک دلی انداخت هی میگفتی خارج از بحث تایپیک حرف نزنیم ولی دیدی که بازم شک داشتم  😂😂😂😂😘😘😘😘😘عوضی دوست داشتنی 

یعنی به غلط کردن افتادم همش با خودم گفتم این چه اشتباه من بود با ۳ کیلو کاهش وزن اومدم این دختره جدیده رو راهنمایی کردم😂😂😂😂😂همش میگفتم تو حرف نزنی نمیگن لالی😂😂😂😂حالا من تو عمرم نه قهوه خوردم نه سوئدی گرفتم😂😂😂😂😂

2706