2737
2739
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225073 بازدید | 44218 پست

😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎

بالاخره گووووشی گرفتممممم😆😆😆😆😆

خیلی تابلویه خوشحالم😂😂😂

هم شما راحت شدین هم خودم😆😆😆

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا اگه ۶۰ شده باشم 🤯🤯🤯🤯خدا از دهنت بشنوه 

👐👐👐👐👐👐خدایا رو سفیدم کن

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐
2728
😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎😎 ...

به به مبارکه عزیزم😍😍

مبارک تو باشه

مبارک ما باشع

مبارک همه مون😂😂

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐
سلام گزارش امروز: صبحانه:شیردارچین+۲تاخرما ناهار:۴تاتیکه جوجه+۲کف دست لواش میان وعده:یه سیب+۲تاشک ...

ببخشید تو شیرتون پودر دارچین میریزین یا اون قسمت چوبیشو باشیر میجوشونین؟

وزن اولیه 79 وزن هدف 65  پیش به سوی لاغری و به امید مادرشدن💪❤
2738
ببخشید تو شیرتون پودر دارچین میریزین یا اون قسمت چوبیشو باشیر میجوشونین؟

ببخشید عزیزم من جوابتو میدم🤗🤗 من پودر دارچین میریزم. من چون شیر ولرم نمیخورم همون اول پودر دارچین میریزم و میجوشونم🤗🙂

ببخشید عزیزم من جوابتو میدم🤗🤗 من پودر دارچین میریزم. من چون شیر ولرم نمیخورم همون اول پودر دارچین ...

اهان درسته خیلی هم عالی دارچین طبعش گرمه هم سردی شیر رو میگیره هم سوختو سازوبالامیبره برایه لیوان یه قاشق مرباخوری کافیه؟

وزن اولیه 79 وزن هدف 65  پیش به سوی لاغری و به امید مادرشدن💪❤
متولد 65 و یه خانم 33 ساله که شوهرشو بخاطر درس خوندن 7 سال منتظر بچه نگه داشته. الانم فیکس 79 کیلوام ...

وای هستی همچین گفتی چاقم فکرکردم ۱۰۰ به بالایی ...من بعداز زایمان با قد ۱۵۸ نزدیک ۸۵ کیلو بودم دختر نسبت به قدت ۱۰ ۱۱ کیلو اضافه داری که اونم ۲ماهه کم میشه

سوگلی خدا منم💜
اهان درسته خیلی هم عالی دارچین طبعش گرمه هم سردی شیر رو میگیره هم سوختو سازوبالامیبره برایه لیوان یه ...

آره عزیزم زیادم هست... اون دیگه بستگی به خودت داره فدات❤ولی خب زیاد روی هم نکنی عزیزم😙 خوشمزه هم هست🤗

2706