2737
2734
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225080 بازدید | 44218 پست

گزارش صبونه ۱۶۰ گرم اسپرسو تلخ نهار چهار و نیم بعدازظهر خوردم سینه مرغ سرخ شده و یک عدد کتلت ۱۶۰ گرم اسپرسو یه قاشق غذاخوری شیره انگور شام سه تا تیکه پیتزا کالری کل ۷۵۴ چون پیتزارو خودم درست کرده بودم پر ملات بود من کل کالری رو رو ۱۰۰۰ میزنم 

پیاده روی هم داشتم و آخر شب حلقه میزنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا نتونی حتمن میتونی  مگه چند کیلویی  من ۹۸ کیلو بودم از اسفند پارسال تا الان شدم ۶۵ 😊 ...

سپید واقعاااا خیلی خوب کم کردی😎😎😎

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎
اره اخه من دوماه بیشتر وقت ندارم شوهرم دگه گفته دوماه دگه حتما باید اقدام کنیم اخه 7 ساله ازدواج کرد ...

اتفاقا اگه اولین بارت باشه تو دوماه کاهشت خیلی عالیه خیالت راحت میتونی بعدشم وقتی شوهرت ببینه تو داری تلاشتو میکنی مطمئن باش بیشتر بهت وقت میده و اینکه بهت کمک میکنه و انگیزه میده 

2731
اره اخه من دوماه بیشتر وقت ندارم شوهرم دگه گفته دوماه دگه حتما باید اقدام کنیم اخه 7 ساله ازدواج کرد ...

هستی قبلا تو تاپیک دلی نبودی؟؟؟خیلی اسمت برام آشناس

سپید واقعاااا خیلی خوب کم کردی😎😎😎

قربونت برم بخدا خودمم باورم نمیشه جالبه که میرم جلوی آیینه میگم من از قبل این شکلی بودم 😒😒😒🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

ولی دوباره دارم انگیزه و امیدمو از دست میدم انقد که هرجا رفتم بهم گفتن وای بسه دیگه خیلی لاغر شدی 😏😏😏دوباره باید انگیزه بدید بهم 

هستی جون غصه چراااا از فردا شروع کن ببین دراز نشست خیلی خوب جواب میده از کم شروع کن مثلا ۳۰ تا  ...

من روزی دوساعت ورزش میکنم استپ زدم بدبختی😢😟

وزن اولیه 79 وزن هدف 65  پیش به سوی لاغری و به امید مادرشدن💪❤
2738
اتفاقا اگه اولین بارت باشه تو دوماه کاهشت خیلی عالیه خیالت راحت میتونی بعدشم وقتی شوهرت ببینه تو دار ...

خدا از دهنت بشنوه وای انگارخدا شما رو برام فرستاد اگه نبودین من دق میکردم نمیتونم راجع به این موضوع باشوهرم بحرفم 

هستی قبلا تو تاپیک دلی نبودی؟؟؟خیلی اسمت برام آشناس

نمیدونم شاید ولی اگه بودمم حتما یه روز بوده اخه اوایل بلد نبودم استفاده کنم از سایت گم میکردم تاپیکارو تاپیک دلی مثل این تاپیک رژیمی بود؟

یه رژیم استپ بگیر دو روزه من خودمم یادمه استپ کرده بودم رژیم استپ خضری رو گرفتم تو دو روز ۱:۷۰۰ گرم ...

از اینترنت رژیمشو دانلود کنم؟

[QUOTE=109076648]قربونت برم بخدا خودمم باورم نمیشه جالبه که میرم جلوی آیینه میگم من از قبل این شکلی بودم 😒😒😒🤦‍♀️ ...[/QUOT

دخترررر کمتررر از یکسال ۳۳ کیلو کم کردی میدونی یعنی چیییی😎😎😎اونایی که رژیم گرفتن میدونن تو شاهکار کردی لاغرم شدی صورتت خیلی خوشگلترررشده به حرفه هیچکس توجه نکن😍😍😍

من روزی دوساعت ورزش میکنم استپ زدم بدبختی😢😟

ورزشت خیلییییی زیاده😲😲😲بدنت عادت کرده به اون همه فعالیت 

نمیدونم شاید ولی اگه بودمم حتما یه روز بوده اخه اوایل بلد نبودم استفاده کنم از سایت گم میکردم تاپیکا ...

آره رژیمی بود یادمه توام بودی حالا نمیدونم همون هستی، 

هستی یا نه؟؟؟

2706