2733
2734
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225073 بازدید | 44218 پست

بچه ها حالا که تاپیک جدید زدیم یه چیزی بگم ...

لطفا بیاید تصمیم جدی بگیریم به هیچ وجه به هیچ وجه حرف از گذشته نزنیم و پشت سر کسی هم صحبت نکنیم که باز مشکلاتی که برا تاپیک دلی پیش اومد با ۴۰۰۰ صفحه اینجا پیش نیاید.... هم درست و اخلاقی نیست هم از هدف اصلیمون که تناسب اندامه دور میشیم .... اگر هم سوتفاهمی پیش اومد همون موقع به هم بگیم که خدای نکرده کینه نشه....اینایی رو که گفتم اول به خودم گفتم عزیزانم🤗🤗😘😘باهم خوب باشیم😍❤🤗 منم گاهی بهتون سر میزنم چون دلتنگتون میشم اساسی🤗🤗🤗🤗

خیلی دوستون دارم😙😙😙😙

هیچ کدوم از صفحاتو نخوندم بعدا بیام ببینم چه خبره😃😃

کوچیکِ شما فنچی به قول سپید خطررر😆😆😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@درسا44    

سلام گلم. ممنون که صدام کردی فدات شم❤❤❤ از این به بعد تواین تاپیک گزارش بدیم؟ تاپیک قبلی رو کنسل کردید؟

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2728

من ۱۶۳با وزن۶۵هستم.

چون بیشتر در قسمت شکم مشکل دارم، در کناره کالری شماری ،مدام حلقه میزنم و حرکات شکم رو میرم.

مصرف نشاسته و شکر و کربوهیدرات رو به حداقل میرسونم‌

صبح به صبح۱لیوان اب جوش ابلیمو و گاهی عسل.

روزانه دمنوش های  زیره ،چای سبز دارچین گل محمدی،تخم کتان ،سیاه دانه ، نعنا فلفلی،زنجبیل،چای ترش و...مصرف میکنم.

بعد از هرغذا سماق و اب میخورم(چربیه غذارو دفع میکنه)،

زود میخوابم(البته به اجبار🤭چون بچه هام پیش میرن و قبل۷مجبورم بیدار شم)، 

پریسال توی۳۷روز۱۵تا کم کردم با کالری شماری با بچه های همین سایت،کناره ورزش سنگین البته.

از امروز هم شروع کردم و شب به شب گزارش میدم❤❤

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
من ۱۶۳با وزن۶۵هستم. چون بیشتر در قسمت شکم مشکل دارم، در کناره کالری شماری ،مدام حلقه میزنم و حرکات ...

سلام خوش اومدی عزیزدلم خیلی کامل و جامع توضیح دادی ممنونم ازت😍امیدوارم کنار هم ب هدفمون برسیم

☺️
سلام خوش اومدی عزیزدلم خیلی کامل و جامع توضیح دادی ممنونم ازت😍امیدوارم کنار هم ب هدفمون برسیم

ممنون عزیزم لطف داری.انشاا...🤗👌❤

2738
20سال 85 بودم الان 78 قدمم 168 تو رژیمم

آفرین خوب کم کردی👏👏👏

ما کالری شماری میکنیم.تو بارژیم خاصی کم کردی؟

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞
سلام گلم. ممنون که صدام کردی فدات شم❤❤❤ از این به بعد تواین تاپیک گزارش بدیم؟ تاپیک قبلی رو کنسل کرد ...

سلام‌به‌روی‌ماهت‌گلم؛قربونت‌برم؛آره‌عزیزم‌بچه‌هاهمه‌اینجاهستن⁦❤️⁩

سلام؛صبح‌بخیر؛ممنون‌ازآرزوجون‌که‌‌یه‌سرپناه‌برای‌‌آوارگان‌سایت‌فراهم‌کرد😁ان‌شاءالله‌به‌امیدخداازامر ...

سلام صبح قشنگت بخیر و شادی😍

فدات شم❤آوارگان سایت😂😂😂😂😂

راستش ته دلم هنوز راضی نیستم بخاطر دلی جون

اگه کسی دلی رو دید بگید که شماهااا منو اغفال کردین😥

مهربانی را اگر قسمت کنیم💕من یقین دارم به ماهم میرسد!           آدمی گر ایستد بربام عشق❤دستهایش تا خداهم میرود🤞
سلام صبح قشنگت بخیر و شادی😍 فدات شم❤آوارگان سایت😂😂😂😂😂 راستش ته دلم هنوز راضی نیستم بخاطر دلی ...

سلام‌عزیزم😘دلی‌راضی‌هستش‌چون‌قبلاخودش گفته‌بود؛ولی‌کسی‌مسئولیت‌قبول‌نکرده‌بود😬

سلااااام😃😃😍😍😍 قضیه چیهههه بچه هاااااا من کجام اینجا کجاس😃😃😃 سوده دهنمو صاف کردی بس صدام زد ...

سلام ثناجون❤

بااجازه‌همه‌دوستان؛بچه‌هالطفاتا۹شب‌گزارشاتونوبنویسین(کالریتونوزودترهم‌ببندین‌بهتره)روزای‌وزن‌کشی‌هم‌سعی‌کنیدمرتب‌وقبل‌ازساعت۱۲ظهروزناتونواعلام‌کنین‌که‌برنامه‌هابهترجلوبره‌‌وهمه‌درجریان‌اوضاع‌واحوال‌تاپیک‌باشن

2706