2733
2739
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225080 بازدید | 44218 پست
اخ جون 😂😂😂😂😂😂😂از مجده میکشم بیرون 😂😂😂😂

اره بکش بیرون طوری بکش که قطع عضو بشی

کلا خواجه شی😐😐😐😐منحرف خودتی والا من منطورم انگشت شصتت بود😂😂😂😂😐😐😐😐😐😐😐😐

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خیلی کلفتی تووو🤣🤣🤣

نه بابا من خیلی نازکم 🤔🤔🤔

امروز واقعا پی بردم که لاغر شدم من برای اولین بار زیر چادر پالتو پوشیدم رفتم بیرون 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

بهتر نشده  من نهار ناهار ندارم خونه تمیز میکردم 🙄🙄🙄

چرا یه کمی بهترشده مثلا😩😩😩😩 ازخونه نگووووو که هرچی تمیزمیکنم کمخ والا

😐واسه اولین بار قرار بود موهای مشکیمو هایلایت کنم و بسیییی خوشحال بودم‌و لحظه شماری میکردم و چقدددر واسه اولین بار قرص جلوگیری خوردم‌که پریود نشم یوقت که رنگ موهام خراب شه...ازبدشانسی من که شوهرم راضی شد بلاخره رنگ کنم کروووونا😑😑😑😑😑اومد و همه چیزو خراب کرد😐😐
2740
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️بدترش نکن  😂😂😂😂

😂😂🙊🙊🙊🙊🙊🙊

ممنونم ازت چه خوب كه بيادش بودي ولي چه حيف...... التماس دعا دارم  دعا داغ اين عزيز مادر رو ...

خدا به دلش صبر بده😔😔😔

جای خواهر و برادرت هم بهشت ان شالله

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
2706