2737
2734
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225080 بازدید | 44218 پست
سلام‌به‌روی‌ماهت‌گلم؛قربونت‌برم؛آره‌عزیزم‌بچه‌هاهمه‌اینجاهستن⁦❤️⁩

ممنون عزیزم. لطف کردی🤗🤗🤗

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان اون بالا یکی نوشته شکمش اب شه این چه مانکنیه اخه😂

حالانه‌دراون‌حد⁦☹️⁩ولی‌خب‌همینکه‌بخوادبه‌مرحله‌مانکن‌شدن‌برسه‌وهمت‌کرده‌هم‌خوبه😉(مانکن‌تپل‌هم‌داریم‌البته😜)

2731

سلام خانومای عزیز. خسته نباشید. از تاپیک خوشم اومده 7صفحه رفتم جلو همش دارین حرف میزنین حرفایی که اصن ربطی به موضوع تاپیک نداره. کاش یکی از قوانینتون این بود که حرفای غیر مرتبط با تاپیک زده نشه که انقد صفحه بره جلو. خیلی دوس دارم بمونم اینهمه صفحه بی ربط نمیتونم بخونم❤️

دنیا همه هیچُ اهل دنیا همه هیییچ.... 
سلام خانومای عزیز. خسته نباشید. از تاپیک خوشم اومده 7صفحه رفتم جلو همش دارین حرف میزنین حرفایی که اص ...

سلام‌عزیزم؛صفحات‌اول‌رونخون‌چون‌اینجاادامه‌یه‌تاپیک‌دیگس‌ویمدت‌بچه‌هانبودن‌حرفای‌حاشیه‌ای‌هست؛ان‌شاءالله‌ازامروزدوستان‌شروع‌کردن‌از۱۳به‌بعدبخون‌تقریبامطالب‌مرتبط‌ترشدن‌وبمرورروال‌عوض‌میشه

2740
سلام چطوری 😂😂😂😂😂😂 من هرجا رفتم اول تورو صدا کردم 😂😂😂😂😂مرض دارم  میبینم که دوستی ما ...

😂😂😂😂مرسی عشقم😂😂😂😂

آرررره ببین با این فنچیِ مودب چه کردی تووو😂😂😂ادبیاتم‌مثل تو شده😂

همگی خوش‌آمدید دوستان‌روندتاپیک‌اینجوریه:کالری‌شماری:شبهاساعت۹گزارش‌کالری‌وورزش؛شنبه‌هاوزن‌کشی:اعلام وزن:تا۱۲ظهر(اصولیش‌دوهفته۱بار؛ولی‌هفتگی‌وزن‌کنین)

یه‌وقتایی‌چالش‌ورژیمای‌خاص‌هم.هست

هرکسی‌هرتجربه‌وپیشنهادی‌داره‌‌توتاپیک‌به‌اشتراک‌بذاره⁦☺️⁩

دمت گرم من همیشه میگم با اینکه از همه فنچ تری ولی یه حرفایی میزنی که آدم شک میکنه خودتی یا شوهرت که ...

😂😂😂😂😂فدای تو بشم😍😍😘😘😂

خدا نکشتت فک کننن شوهرم بیاد نینیسایت😂😂😂😂😂

تاریخ‌امروزرویه‌گوشه‌بنویسین‌وسایزاتون‌روواردکنین‌وماه بعدسایزای‌جدید‌روواردکنین‌ومقایسه‌کنیدهم‌برای‌انگیزه‌شخصی‌هم‌برای‌‌بالارفتن‌انگیزه‌‌اعضا😍