2737
2739
عنوان

تاپیک تپل های مهربان

| مشاهده متن کامل بحث + 225083 بازدید | 44218 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ولی من یه بار این بلارو سره خودم اوردم بعده زایمان اولم به شدت چاق شده بودم ۹۰ کیلو😨😨بعد یه روز ن ...

من خیلی بدم میاد یکی بهم تیکه بندازه ینی خورد  میشم و واقعا ناراحتو عصبی

هیچ موقع همچین ادمایی رو نمیبخشم هیچ موقععععع

☺️
دمت گرم    یعنی چی که همه بشینن بخورن بچه نگاه کنه گناه داشتی خب

تا ادم خودش نخاد وزن کم نمیکنه

انقد منو باشگاه گذاشتن انقد رژیم مجبورم کردن بگیرم اخرش چیشد فقط روز ب روز ب وزنم اضافه شد

☺️
ولی من یه بار این بلارو سره خودم اوردم بعده زایمان اولم به شدت چاق شده بودم ۹۰ کیلو😨😨بعد یه روز ن ...

نمیتونم از امضات بگذرم .دخترم خیلی خیلی رو تبپ وابن چیزا حساسه.به من مبگه مامان خیلی خوشگلی ودوست دارم ولی  نمبشه لاغر بشی من چاق دوست ندارم.اگه لاغر بشی دیگه خیلی خوبه.

همش ۵سالشه این حرفارو میزنه 

دخترعزیزم تو حقته که یه مامان خوش تیپ داشته  باشی  من یه مامان خوشتیپم  
2740
تا ادم خودش نخاد وزن کم نمیکنه انقد منو باشگاه گذاشتن انقد رژیم مجبورم کردن بگیرم اخرش چیشد فقط روز ...

کاملا درسته

دخترعزیزم تو حقته که یه مامان خوش تیپ داشته  باشی  من یه مامان خوشتیپم  
واییییی ببخشیدا ولی چه کاررره بدی😢😢من دختررم الان ۱۰ سالشه سایزش با من یکیه اضافه وزن داره اما هیچ ...

من از کلاس پنجم شایدم کوچیکتر یادم میاد دارم رژیم میگیرم خخخ همش هم ول کردو عین قحطی زده ها خوردم

ولی کالری شماری ک از پارسال ب انتخاب خودم دارم راهش رو میرم عالیه

☺️
نفرین عامون بر تو ...گشنم شد😂

کیییی من؟؟😁😁

‍‍میگفت غربت که همیشه تو خارج از ایران نیس، یوقتا گیر میکنی وسط یسری که هم زبونت‌ هستن ولی حرفشونو نمیفهمی، عجیب حس غریب بودن میکنی.🥀🥀🌱      وزن فعلی:۸9.۷۰۰ وزن هدف ۶۹ قد ۱۷۴
2706