2737
2734

دوستم دوتا  جاری داره دوتا دختر نه ماهه دارن یکی از بچه ها خیلی زیباست به پدرش رفته یکیم معمولی به مادرش رفته بعد کل فامیل بچه خوشگل را تحویل میگیرن و خودشونو براش تیکه پاره میکنن که خدایش خیلی خواستنی و سفید و چشم توسی و خلاصه....

اون یکی بچه را خیلی معمولی برخورد میکنن حتی خانواده شوهرمم خیلی پز دختر قشنگه را میدن و بیشتر میخوانش همش میگن به خودمون رفته و اون یکی به ما نرفته جالب تهش میگن صورت مهم نیست سیرت مهمه عه حالم بهم خورد   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اونا بیشعورن

من واقعا عمیقأ اعتقاد دارم ب سیرت زیبا ادم‌خوشگل بی درک و‌فهم زیاد دیدم

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

اره درست میگی

یکبار برای همیشه بیاید کنار هم انسانی زندگی کنیم؛ جوری که دیگه جایی برای حسرت نمونه. همه نگن ای کاش مردم یخورده باهم مهربون تر بودن ببین منو شاید غیر ممکن به نظر بیاد ولی شدنی ـهتنها راهش فقط شروع تغییر از خودمونه.هر فردی به تنهایی بدون در نظر گرفتن اینکه آیا دیگران هم در این پویش شرکت میکنند شروع به ایجاد حس خوب کنه.نتیجه قطعا لذت بخش خواهد بود...
2738
2706