2733
2739
عنوان

پسرم دو سال و نیم داره ولی حرف نمیرنه ..یعنی طبیعیه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 270 بازدید | 35 پست

وااااای دختر منم همینجوریه تایپیک مو بخون میفهمی

منم انقد نگرانم که بردمش گفتاردرمانی

🌿لطفاً برای شفای دخترم دعا کنید 🤲  خدایا به بزرگیت قسم،هیچ پدر و مادری رو با اولادش امتحان نکن، خدایا منو با دخترم امتحان نکن،الهی آمین🤲🌿

من پسرم ۱۴ماه ونیم هستش فقط مامان بابا میگه 

نمیدونم طبیعی هست یا نه واینکه من گاهی المانی گاهی فارسی باهاش حرف زدم نمیدونم امکان داره بخاطر این باشه یانه .

البته اول یازده ماهگی کنارمبل ها می ایستاد وسر ۱۲ماهگی راه افتاد و ماشالله مستقل راه رفت واینکه کلمات المانی وفارسی همشو میفهمه ولی حرف نمیزنه

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

می‌دونم مادری و فکرت هزار را می‌ره ولی دوستم بچت دو سالشه فقط . چه انتظاری داری بچه ها با هم فرق دا ...

95..بهمن .

دوستان من همراه با همسرم ک مربی قرآن هست قرآن ختم میکنیم برای اموات ..اگر کسی خواست درخواست بده ..هم هدیه ای برای امواتتون میفرستید هم من پولی دستم میاد ...هر ختم قرآن برای اموات ۳۵۰ میگیریم ..دعا ها و زیارت ها هر کدام ۲۰ ..هر ختمی خواستید ۳۰ ..(با رعایت کامل اعراب ..) 
2728
18 ماهگی.

منم دخترم تمام مراحل رشدش خوب بود ولی اونروز دیدم دختر آشنامون مثه بلبل حرف میزنه حسابی وحشت کردم

🌿لطفاً برای شفای دخترم دعا کنید 🤲  خدایا به بزرگیت قسم،هیچ پدر و مادری رو با اولادش امتحان نکن، خدایا منو با دخترم امتحان نکن،الهی آمین🤲🌿
تاثیری داشت؟؟

هنوز یه جلسه بردمش، ولی تاکیدش بر اینه که خیلی تو خونه باهاش حرف بزنیم و براش شعر و کتاب داستان بخونیم

من همش گرفتار خونم یا درس بچه ها ..خیلی کم بهش میرسم ..شاید بخاطر همینه.😔

دوستان من همراه با همسرم ک مربی قرآن هست قرآن ختم میکنیم برای اموات ..اگر کسی خواست درخواست بده ..هم هدیه ای برای امواتتون میفرستید هم من پولی دستم میاد ...هر ختم قرآن برای اموات ۳۵۰ میگیریم ..دعا ها و زیارت ها هر کدام ۲۰ ..هر ختمی خواستید ۳۰ ..(با رعایت کامل اعراب ..) 
2740
18 ماهگی.

کی چاردست وپا رفت؟؟

انقدر زجر کشیدم ز جهان سیرشدم.  صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم.🐀🐀🐀🐀                      حامله نیستم     🚭🏳🏳🏳         بدرک که اونی که من میخامو نمیشه.     بدرک که مشکلاتم سرب فلک کشیده.      بدرک که برادرامو پدرمو ازم دریغ کردی سلامتیشونو گرفتی.          بدرک که مشکلاتم تموم شدن نداره.بدرک که هرچی خاستم برعکس شد.....    بدرک که خدا تنها پناهم پدرمو ازم گرفت..پدرم زندست امااااااااااااااا............           از خدا یه چی میخام فقط خدایاااااااااااااااااا دیگه نامردی نکن تمام دلخوشیم پسرمه..اونو ازم دریغ نکن.......بدرک که باید مدام سرکوفت بخورم....................از نگاه👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀 طعنه بار مردم بیزارم..... اگه خدایبی خودت خداییییییی کن.تامام..😌😌
کی چاردست وپا رفت؟؟

دقیق یادم نمیاد.فکر کنم یک سالو دو ماه یا سه ماه

من همش گرفتار خونم یا درس بچه ها ..خیلی کم بهش میرسم ..شاید بخاطر همینه.😔

باهاش حرف بزن، نه که بنشونیش به زور مجبورش کنی گوش کنه، مثلا می بریش جلو روشور که دست و صورتش رو بشوری همینجوری حرف بزن مثلا بگو خوب حالا دستای گل پس مو بشوریم، دستات تمیز شدن، چی شدن؟ اگه گفت تمیز حسابی تشویق کن اگه نگفت خودت بگو آره تمیز شدن

دقیق یادم نمیاد.فکر کنم یک سالو دو ماه یا سه ماه

ام ار ای دادی؟؟

انقدر زجر کشیدم ز جهان سیرشدم.  صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم.🐀🐀🐀🐀                      حامله نیستم     🚭🏳🏳🏳         بدرک که اونی که من میخامو نمیشه.     بدرک که مشکلاتم سرب فلک کشیده.      بدرک که برادرامو پدرمو ازم دریغ کردی سلامتیشونو گرفتی.          بدرک که مشکلاتم تموم شدن نداره.بدرک که هرچی خاستم برعکس شد.....    بدرک که خدا تنها پناهم پدرمو ازم گرفت..پدرم زندست امااااااااااااااا............           از خدا یه چی میخام فقط خدایاااااااااااااااااا دیگه نامردی نکن تمام دلخوشیم پسرمه..اونو ازم دریغ نکن.......بدرک که باید مدام سرکوفت بخورم....................از نگاه👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀 طعنه بار مردم بیزارم..... اگه خدایبی خودت خداییییییی کن.تامام..😌😌

شعر یه توپ دارم قلقلیه یا شعرای ساده براش بخون، همینجوری که آشپزی میکنی بلند بخون ولی تلویزیون نزار زیاد ببینه اصلا براشون خوب نیست

ام ار ای دادی؟؟

ن ..

ن ..

دورسرش یکم بیشتر از همسناش نیست.مثلا تو یکسالگی بجا 12سانت 15سانت رشد کرده باشه