2733
2734
بیچاره شوهرت 💔

کجاش بیچارس بابا نکبت نمیاد خواستگاری😂

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حالا نکردمم ی کاری کن بت خیانت کنم😂😂تحریکم نکن لعنتی😂😂

😂کردی بابا دروغگو

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2738
حقت بود اصلا ازین ب بعدم همینی ک هس برو خونه بابات 😒

😒😒😒تو برو خونه بابات

چندهفته پیش رفته بود لباس خواب اورده بود با شلوارجین وکتونی وچنددست لباس خونه چندتاوسیله خونه ایکیا، ...

خوش خیالی ها

اینقدر اورده تا دهنتو ببنده نتونی اعتراض کنی 

از من باسه برو تو کنکاش ون ببین ترکیه چیکار کرده ناقلا

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 

قیافتم اونژوری نکنا اعصابم خورده بد ر..دم😐🔪

2706