2733
2734

وقتی هم شکمش سیر باشه هم زیر پاش تمیز مشکلیم نداشته باشه دائم نق بزنه و اجل ببارونه واقعا باید چکار کرد من بعضی وقتا که کاری ازدستم نمیاد میزارم گریه کنه دیشب رفتیم مهمونی ی ریز داشت اذیت میکرد دیگه نمیدونستم چکار کنم

کاربری ماه دختم الکی الکی تعلیق شد.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

چند وقتشه؟

پسر من نمونه بارز یه بچه شیطون و کنجکاو و خرابکاره

دیگه اعصاب برام نذاشته داغونم 😭😭

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
2738

پسر من شیطون نیست خیلی ولی خیلی ی ی ی ی ی حرف میزنه. خیلیییییییییی. بخدا هر کی میاد خونمون میره دیگه نمیاد انقدر این بچه حرف میزنه. مخم جوجه کرده.🤕🤕🤕

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
هیچی مال من که دوقلوان وپسرم هستن ینی داغونم کردن زندگی وجسم وروح وجونمو خلاص کردن😣

عزیزم منم دوقلو دارم 

پسر ای شما چن سالشونه؟؟؟

مال من سه سالشونه

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...! 
۱۵ماه دقیقا مث پسر من به همه چی کار داره

عزیزم تازه بسم الله گفته

صبر کن بعدش رو میبینی ایشالا

یعنی چیزی که دست نزده باشه تو خونه نیس

باور کن دیگه نمی‌دونم وسایلام کجا بزارم رو سر کمد و تو کمد کابینت های بالا و...هم از دستش در امان نیست تا الان فقط بالای یخچال نرفته بخدا

اطرافم همسنهای پسرم زیاده اما خدایی هیچ کدومشون این کارها نمیکنن😭 جرات جایی برم ندارم 

تا یکم هم دعواش میکنم همه میشن دلسوز و روانشناس و...

انشالا همیشه سالم باشند اذیت کنن اما واقعا آدم کم میاره از نظر اعصاب و جسمی

پسر من سه سالشه برای همین میگم شما هم تازه داره شروع می‌کنه باید تحمل کنی 😢

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
2706