2733
2734

شال گرفتم ازینا که چروکای ریزی داره

خط تا داره وسطش چیکار کنم خط تا بره ولی چروکش خراب نشه ؟؟؟

کسی تجربه ای داره بگه ممنون میشم🌷

هیچ راهی برای نابود کردن خوشحالی بهتر از بدوش کشیدن بار غمهای قدیمی که وبال گردنتان شده وجود ندارد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

اتفاقا اون روز سر یه خانمی دیدم دیدم خط تاش بود گفتم عه چرا خط تاشو اتو نکرده 🤔🤔حالا شما پرسیدی فهمیدم چاره ای نداشته

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
هیچی یه دو سه بار که شستیش خط اتوش میره

جدی؟

یکبار شستم البته با دست ولی نرفت ماشینو امتحان نکردم

هیچ راهی برای نابود کردن خوشحالی بهتر از بدوش کشیدن بار غمهای قدیمی که وبال گردنتان شده وجود ندارد.
2740
منم نو خریدم همین جوری بود خط شواتوکردم یکم کمرنگ شد

من سه تا شال چروک دارم خواستم خط تای یکیشو اتو کنم ولی چروکای اطرافش صاف شد اعصابم خورد شد

چرا صاف بندازش رو بند وقتی خیسه خودش صاف میشه

اینکارو کردم نرفت

توی خونه سرت کن تا خطش بره کم کم. راه دیگه ای به ذهنم نرسید😐

خخخ

ممنون

من سه تا شال چروک دارم خواستم خط تای یکیشو اتو کنم ولی چروکای اطرافش صاف شد اعصابم خورد شد

منم همین جوری شدولی خط شوصاف کردم اتوکردم روش مثه اول شدواسه همون گذاشتم وقت بیکاریم همه خطاشواتوکنم درست شه

ردنشو دعاکن کارپیداکنم به دعات نیاز دارم
منم همین جوری شدولی خط شوصاف کردم اتوکردم روش مثه اول شدواسه همون گذاشتم وقت بیکاریم همه خطاشواتوکنم ...

این خطای چروکش خیلی ریزو نامنظمه

2706