2733
2734
عنوان

بدترین هدیه ای که گرفتین چی بوده؟از طرف کی

| مشاهده متن کامل بحث + 11491 بازدید | 446 پست
واسه به دنیا اومدن بچم یکی از فامیلا ی شوهرم لباس نوزادی دخترونه داغونه پلاستیکی اورده بود. حالا بچه ...

دختر برا پسر؟😭😭😭این خداییش خیلی بد بود

چیزی نگفتی بهش؟

خدایا مراقب این فسقله تو دلم باش🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهر شوهره دیگه توقع نداشته باش 😂🤦🏻‍♀️خودش دوست نداشته داده ب تو

ن رفته بود خریده بود بنده خدا اون سبک شالا تو سلیقش نیس😁بازم دسش درد نکنه همینکه به یادم بودکافیه😂

روز ولنتاین عقد که بودیم شوهرم یه خرس کج و کوله نابود برام گرفته بود که حالم ازش بهم میخورد تو پارک ...

😂😂😂الهی عزیزم

این بیچاره سلیقه اتو نمیدونسته وگرنه برات خیلی ارزش قائل شده☺️☺️

2728
ن رفته بود خریده بود بنده خدا اون سبک شالا تو سلیقش نیس😁بازم دسش درد نکنه همینکه به یادم بودکافیه😂

اره😅😅بعضیا سلیقه ندارن اما خیلی مهربونن 😍فدا سرت

😂😂😂الهی عزیزم این بیچاره سلیقه اتو نمیدونسته وگرنه برات خیلی ارزش قائل شده☺️☺️

اره طفلک با ذوق نگاهش میکرد و از این که ممکن بوده یکی دیگه از چنگش درش بیاره هم دلم میسوخت هم واقعا نفرت انگیز بود!

روز ولنتاین عقد که بودیم شوهرم یه خرس کج و کوله نابود برام گرفته بود که حالم ازش بهم میخورد تو پارک ...

😂😂😂😂عزیییزممم باور کن مردا تو انتخاب عروسک واینجور چیزا خیلی سلیقه ندارن مهم نیتش بوده ک خوشحالت کنه برا ولنتاین شوهر منم وقتی دوست بودیم دوتا خرس گنده خرید برام ک نصف قد من بودن😐گفتم اخه استاد اینو چجوری من ببرم خونه کسی نبینه سومیشم میخاست بخره مامانم تهدیدم کرد عوضش از عروسکایی ک اواز میخونن میچرخن اورد😂😂

[QUOTE=109008910]آره همش پول چیزای خوب،، آخه دوست داشته دخترشو بندازه به شوهر من، ولی شوهرم منو از بچگیش دوست

چرا انتقام نگرفتییییی😈😂

2740
😂😂😂😂عزیییزممم باور کن مردا تو انتخاب عروسک واینجور چیزا خیلی سلیقه ندارن مهم نیتش بوده ک خوشحالت ...

یه کوچولو خنگنننننن😂🤦🏻‍♀️😍☺️

[QUOTE=108999624]رفیق صمیمیم چندسال پیش تولدم یه تاپ سفید اورد نازک عین دستمال همش میگف از طوبی خرید ...

اره شانس نیاوردم از رفیق

همیشه خسیس دور و ورم بوده

خانمای گل میشه از ته دل دعا کنید ماشینمون پیدا شه⁦❤️⁩دزدیدن متاسفانه😓تمام سرمایمون بود...خدا حاجت دلتون رو بده🤲🌺
اره طفلک با ذوق نگاهش میکرد و از این که ممکن بوده یکی دیگه از چنگش درش بیاره هم دلم میسوخت هم واقعا ...

خخخخ منم دلم سوخت😅😅

دوست داشته خوشحالت کنه این خودش قشنگترین هدیه اس😍

2706