2737
2739
عنوان

فقط اراده کافی نبود...

60 بازدید | 3 پست

اراده کردم بخونم برای کنکور معدلمم شد ۱۹.۸۸

اما از دست اعتیاد و کتک و پرت کردن وسایل و فریاد بابام با چشمای اشکی درس میخوندم یه روز امتحان شیمی نوبت اول داشتم دعوا خیلی شدید شد بابام مامانمو انداخت بیرون من و مامانم باهم رفتیم خونه مامان بزرگم...شب بود اوناهم کلی مهمون داشتن برای اینکع مهموناشون نفهمن ما اومدیم رفتیم زیرزمین برف باریده بود هوا خیلی سرد بود...دوساعت تو سرما نشستم و سینه پهلو شدم...

من خواستم اما نشد...شدم ۶۵۰۰تجربی 😔

شده آیا گله از جان به خدایت بکنی؟اما هی نشود؛هی نشود؛هی نشود...لطفا واسم دعا کنید امید به زندگیم خیلی وقته صفر شده😭با مردم بی غم نتوان گفت غم دل...نه به انتظار کسی...نه انتظار از کسی...به زنده بودنم همین بس که میکشم نفسی...
تو خیلی تلاش کردی بازم میتونی

دیگه رفتم دانشگاه دیگه نزاشتن بخونم...

شده آیا گله از جان به خدایت بکنی؟اما هی نشود؛هی نشود؛هی نشود...لطفا واسم دعا کنید امید به زندگیم خیلی وقته صفر شده😭با مردم بی غم نتوان گفت غم دل...نه به انتظار کسی...نه انتظار از کسی...به زنده بودنم همین بس که میکشم نفسی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728