2733
2739

بزار من ماسکمو بزنم الان میان 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

سرتا سر سوتیم خواهر😂😂😂

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

من فک کردم نوشنی بیایین از سوتین هایی ک دادین بگین😐😂😂

وای من تو‌دوران دوستی با نامزدم اومدم بگم خیلی گیرت روم منه بجا گ،ک گذاشتم

ابرووم رف

یبارم چند روز پیش اومدم بگم من میرم باشگا بجا م میرم ک گذاشتم باز😂

خود اقامونم یسری داشت تند تایپ میکردم پریییدم از خاب گف پرییییودم از خاب😂😂

سوتی هامون خیلی بیشعوریه😂

یه دفعه زودرسیدماا هرچقدرفکرمی کنم چیزی یادم نمیاد  

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)

یبارداییم گفت ریش تراش باباتو بیار رفتم خودتراش خودمونو بردم گفتم دایی واسه بابام خراب بود این واسه خودمونه قیافه عموم😓😓😓😲😲😲قیافه من😌😌😰😰😓😓😫😩

اللهم عجل ولیک الفرج ان شـــاءالله
من پنجشنبه تو مراسم ختم به دختر مرحوم‌ موقع تسلیت گفتم آخرین بارتون باشه🙈

😅😅😅😅

ازخانه قدم به دنیای بیرون بگذارید درحالی که زنانگی هایتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد که اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)

من ماه رمضون رفتم خونه مادرشوهرم بعدش رفتم سرظرفشویی یدونه لیوان برداشتم آب خوردم بعدش بهم گفت روزه ای گفتم اره بعدش رفتم سر ظرفشویی یک لیوان دیگم آب خوردم 😂😂😂خلاصه خیلی ضایع شدم

2706