2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زمان خوردن فهمیدی ؟؟

😅😅😅😅😅😅شانس اوردم مهمونام نیومدن منم کلی دعوا راه انداختم باشوهرم که بی لیاقتنو فلان بعدش که اومدیم خودمون شام بخوریم شوهرم انقدر خندید گفت خدا آبروتو خریده که نیومدن😆😆😆😆

خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻
2731
عالی بوده دیگه 

باور کن خمیر خمیر بود میشد با چاقو قاچ کنی 😬😬😬😁😁😁😁😁

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘

با اجازه استارتر.بیاین براتون حمد بخونم❤

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=3387966&slug=دوستان-بیاین-براتون-حمد-بخونم&postId=108962035

مواظب افکارمون و ذهنمون باشیم که افکار تبدیل به رفتارمیشه😊👌      کار بد هیچکس توجیه کننده رفتار بد ما نیست!       
2738

منم شانس ندارم پیش مادرشوهرم که میان همیشه غذاشورمیشه یاحتی خواهرشوهرامم بودن چن بارشورشده نمیدونم چطوری خوردن بدشوربود بندگان خدابه روم نیاوردن بامعرفتن خدایی ..همیشه میخوام بهترین درست کنم بدترمیشه تایک ماه شرمندگی میکشم یادشون میافتم 

منم شانس ندارم پیش مادرشوهرم که میان همیشه غذاشورمیشه یاحتی خواهرشوهرامم بودن چن بارشورشده نمیدونم چ ...

اشکال نداره پیش میاد ولی چه ادمای خوبی خواهرشوهرای من بودن دو سال میگفت و میخندیدن بهم 

2706