2733
2734
بگو ما شام خوردیم شرمنده زود شام میخوریم، چیزی ام برای درست کردن نداریم، شماها چ خوبید واقعا. ب مهمو ...

اینکه حبیب خدا آسایش منو بهم بزنه سر زده بیاد مهمونم بیار با خودش یه ساعت انتظار غدا داشته باشه تازه ظرفا خودم تنها شستم دخت یه سالمم چسبیده به پاهام گریه شوهر نامردمم کمک نکرد 

اینکه حبیب خدا آسایش منو بهم بزنه سر زده بیاد مهمونم بیار با خودش یه ساعت انتظار غدا داشته باشه تازه ...

خب دیگه منم میگم این دشمن خداست، چقد بدم میاد از این رفتارا، خیلی خوبی ک چیزی نمیگی من بودم کارد میزدی خونم درنمیومد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالم بد شد گریم گرفت زحمت منو به هدر دادن اگه یه نیم ساعت صبرمیکردن اینجوری نمیشد اگه مهمانی بشین تا ...

عشقم😢میفهمم آدم یجوری میشه زحمتش هدر بره، فداسرت، حق شون بود، از سرشونم زیاد بود وقتی بی خبر میان

2728
خب دیگه منم میگم این دشمن خداست، چقد بدم میاد از این رفتارا، خیلی خوبی ک چیزی نمیگی من بودم کارد میز ...

تو خودم میریزم انقدر عصبیم که نگو نکردن کمکم بدن نامردا بعدم میگن نگو خواهرشوهر بده 

اینکه حبیب خدا آسایش منو بهم بزنه سر زده بیاد مهمونم بیار با خودش یه ساعت انتظار غدا داشته باشه تازه ...

لوبیا هم آب پز کن بزار فریزر  بعد وقتی احتیاج داری کمی تفت بده بعضیااصل درک ندارن به خدا

چهل نفر مهمون داشتم گوشتای غذام خورد شد و له شد برنجام چنان نرم شد که مهمونا میگفتن چاپستیک (چوب غذای چینی) بیارین 😂 همه هم فامیل شووَر😂

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
2738

😅😅😅😅😅😅من ی بار عجله داشتم بجای دارچین شله زرد و با فلفل تزیین کردم

خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻
چهل نفر مهمون داشتم گوشتای غذام خورد شد و له شد برنجام چنان نرم شد که مهمونا میگفتن چاپستیک (چوب غذا ...

حست چی بود من الان داغونم تمام زحمت من برای نیم ساعت هدر رفت اگه میزاشتن پلوم دم بکشه اینجوری نمیشد 

یه دفعه تعمیرات تو خونه مون بود من شام لوبیاپلو گذاشتم یادم رفت برنج ریختم خمیر شدم، شام رو که آوردم تعمیرکاره بنده خدا شوکه به غذا نگاه میکرد، به زور برنج خمیر رگ میداد پایین 

وقتی شوهرم گفت ممنون عالی بود خیلی خوشمزه بود، تعمیرکاره همچنین نگاهش میکرد که انگار داره به یه عقب افتاده نگاه میکنه، شوهرم هنوزم میخنده میگه بدبخت فکر کرده بود من تا حالا غذا نخورده بودم که به اون غذا گفتم عالی 

😂😂😂😂😂😂😂

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘

همکار شوهرم دعوت کردم مرغ گذاشتم کباب کردم پلو هم گذاشتم اقا نیم ساعت مونده به کشیدن غذا رفتم روغن بدم به برنج دیدم وااااااای شفته شده. برنج ایرانی بود نمیدونم چرا احتمالا خیلی اب نمکش دادم خلاصه با یه ترفندی شوهرم رفت برنج گرفت از رستوران ول فک کنم فک کنم زنه فهمید اخ نمیدونین چ حالی بودم من اشپزیم بیسته ولی اونشب فهمیدم ن باباباااااا هنوز اول کارم

واسه شفای همه بیماران صلوات... خاصه داداشم جوونن گلم عشقم که تو 24 سالگی ام اس گرفته... تو رو خدا هر کی دید صلوات بگه براش... غم نبینین
2706