2733
2734

شوهرم هنوز داره می‌خنده ...  خونه بازسازی کردیم در حال تمیز کاری ..من هم چهارپایه گچ داشتم پنجره تمیز کنم یهو افتادم از ارتفاع به شدت..تمام بدنم سرم خورد زمین از شدت ضربه گچ دیوار فرورفتگی پیدا کرد و اصلا زبونم بند اومده بود بعد همون لحظه که خوردم زمین تا چند دقیقه پشت سر هم زارت زارت ازم در رفت همسرم  غش خنده من هم زمین از درد ترس گاز میزدم  

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

هنوز بدنم درد میکنه ..نمی‌دونم ولی خیلی خجالت کشیدم ..همسرم ول نمیکنه هی میگه می‌خنده 

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

زارت زارت چی رفت

چرابزایم پسری جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری....عوضش میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑

تا قبل از زارت زارت خواستم چندتا فحش به شوهرت بدم 

اخه خواهرم بدوزین خب این چه وضعشه 🤭🤭 چرا انقد فرااخه اخه 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

😂😂😂ببخشید خندم گرفت😗

سالمی؟

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2738
واقعا شوهرت توهمچین وضعی میخنده؟

آره حالم خوش نیست ..اصلا نمی‌فهمه

هنوز بدنم درد میکنه ..نمی‌دونم ولی خیلی خجالت کشیدم ..همسرم ول نمیکنه هی میگه می‌خنده 

خجالت نداره راحت باش

چرابزایم پسری جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری....عوضش میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑
تا قبل از زارت زارت خواستم چندتا فحش به شوهرت بدم  اخه خواهرم بدوزین خب این چه وضعشه 🤭🤭 چ ...

ضربش کاری بوده😂

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
تا قبل از زارت زارت خواستم چندتا فحش به شوهرت بدم  اخه خواهرم بدوزین خب این چه وضعشه 🤭🤭 چ ...

والا من خیلی کم پیش میاد ولی امروز ...

2706