2733
2734
عنوان

چرا نرگس محمدی انقدر بد بازی میکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 27 پست
اغا همه ی اینا به کنار من از وقتی سریال شروع شده یه چیزی خوابو ازم گرفته ذهنمو درگیر کرده  ...

وای خدا سوژه ای دیگر🤣🤣🤣

💫همیشه نباید به همه چیز شفاف نگاه کرد... ⚡گاهی باید باور کرد...                                 🔮ی تخیلِ غیرِ منطقیِ خود ساخته را...  
اغا همه ی اینا به کنار من از وقتی سریال شروع شده یه چیزی خوابو ازم گرفته ذهنمو درگیر کرده  ...

دقیقا منم داشتم به همین فکر میکردم. حشمت فردوس اون روز پول نداشت کفش بخره حالا این پولها یهو از کجا اومده

تو بیا و بمان ... 💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای من دیگه از فردوس بدم اومد قسمت قبلی شبیه مردای هیز نگای خانوم بزرگ میکرد😑😑😑😑😑

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))
ستایش که آشپزه و پس اندازو .. حشمت فردوسم انگاری اعتباری داره کارشو پیش میبره 

چ پس اندازیه اخه ؟ اونم زندگی تو تهران ؟ 

اعتباری؟ هردفه میگه بگو راننده ها برن هتل پولشو خودم میدم یا بمونید پولشو میدم ٢۴ساعته هم در حال سفره

2728
ستایش که آشپزه و پس اندازو .. حشمت فردوسم انگاری اعتباری داره کارشو پیش میبره 

قبلا اشپز بوده الان که نیست

حشمت اصلا پول پرتقال رو اعتباری گرفته باشه

پول مسافرت و هتل و غیره رو از کجا اورد

💫همیشه نباید به همه چیز شفاف نگاه کرد... ⚡گاهی باید باور کرد...                                 🔮ی تخیلِ غیرِ منطقیِ خود ساخته را...  

وقتی رامسر بود آشپزخونه داشت الانم واسه بقیه غذا درست میکنه

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))
چ پس اندازیه اخه ؟ اونم زندگی تو تهران ؟  اعتباری؟ هردفه میگه بگو راننده ها برن هتل پولشو خودم ...

بعده زندون ناهارایی میزد ما هی زور میزنیم پس انداز کنیم بریم رستوران نمیتونیم 

2740