2410
2553

جدی خیلی بد بازی میکنه نه؟😐

مهدی سلوکی که هیچی یعنی از اون گوشت تلخاست که به زور میخاد شیرین باشه😐😕

💫همیشه نباید به همه چیز شفاف نگاه کرد... ⚡گاهی باید باور کرد...                                 🔮ی تخیلِ غیرِ منطقیِ خود ساخته را...  

درمورد نرگس محمدی نظرمن مخالف شماست

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اونوولش کن حاج خانم رو دیدین؟؟؟؟

😉😉😉😁😁😁😁😁

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکما السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد 
2720
اونوولش کن حاج خانم رو دیدین؟؟؟؟ 😉😉😉😁😁😁😁😁

وای اره😂😂

💫همیشه نباید به همه چیز شفاف نگاه کرد... ⚡گاهی باید باور کرد...                                 🔮ی تخیلِ غیرِ منطقیِ خود ساخته را...  
2714

فقط داریوش ارجمنده که رنگی به این سریالِ بی محتوا و پوچ داده‌.

آخه چطور ممکنه شخصی پس از گذشت چند سال و پس از طی سختیها و مصیبتهای بسیار، جوونتر بشه؟

اگر این بلاهت نیست، پس چیست؟

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
وای اره😂😂

یعنی به قدری حضور حاج خانم منو خوشحال کرد خانم بزرگ‌نکرد 😆😆😆😀😀😀

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکما السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد 

اغا همه ی اینا به کنار من از وقتی سریال شروع شده یه چیزی خوابو ازم گرفته ذهنمو درگیر کرده 

ستایش خرجیشو از کجا میاره؟ پول رهن و اجاره از کجا میاره چطو قرضای حشمت رو داد ؟ 

حشمت فردوس پول از کجا میاره ک این همه پرتقال میخرههههههه؟ تازه خرج هتل و کرایه همه چیو هم حساب میکنه

اغا همه ی اینا به کنار من از وقتی سریال شروع شده یه چیزی خوابو ازم گرفته ذهنمو درگیر کرده  ...

ستایش که آشپزه و پس اندازو ..

حشمت فردوسم انگاری اعتباری داره کارشو پیش میبره 

2706